Dima Bilanas apsikvailino per „Vaikų Euroviziją“

Šeštadienį Kipre įvyko „Vaikų Eurovizijos" dainų konkursas. Jame pasirodęs ir dvi dainas atlikęs šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Dima Bilanas (26) dar kartą įrodė, kad anglų kalba jam svetima.

Galbūt dėl šios priežasties rusų dainininkas nesugeba taisyklingai dainuoti angliškai.

Vedėjos paklaustas, ar užkulisiuose yra būsimų žvaigždžių, Dima atsakė: „O, čia tiek daug žmonių! Visiems „Labas!“. Čia turbūt turėtų būti 5000 sėdimų vietų. Tai nuostabu".

Dima Bilan dažnai bendraudamas su užsienio žurnalistais nesugeba suprasti ir atsakyti į pateiktus klausimus ne gimtąja rusų kalba.

Beje, „Vaikų Eurovizijos“ dainų konkurse šiemet nugalėjo Gruzija. Grupė „Bzikebi" su daina „Bzz..." surinko 154 balsus. Antroje vietoje liko ukrainietė Victoria Petryk su daina „Matrosy", o trečioje - lietuvaitė Eglė Jurgaitytė su kūriniu „Laiminga Diena".

Tarp kitko, vis daugiau šalių dėl Rytų Europos balsų skyrimo kaimynams nutaria nedalyvauti „Vaikų Eurovizijoje". Šiemet be Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Lenkijos, Danijos, Švedijos, Ispanijos, Prancūzijos, Šveicarijos nedalyvavo ir Švedija bei Portugalija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis