Amy Winehouse vyras davė jai narkotikų ligoninėje

Dainininkės draugai pyksta ant Blake’o Fielderio Civilo – prieš grįždamas į kalėjimą (nes testas parodė, kad gydydamasis klinikoje vartojo narkotikų) jis atskubėjo pas žmoną į Londono kliniką ir davė jai draudžiamų preparatų.

Pranešama, kad po audringo vakarėlio į ligoninę atvežta A. Winehouse dešimt dienų išbuvo be narkotikų.

Šaltinis pasakojo Britanijos laikraščiui „The Sun“: „Blake’as už daug ką atsakingas. Per jį žmonos pastangos nevartoti narkotikų nuėjo perniek.“

Neseniai Blake’as pasižadėjo imtis visų įmanomų priemonių, kad atpratintų Amy nuo narkotikų, nes ji dėl jo įgijo šį žalingą įprotį.

A. Winehouse įrašų studija nekantriai laukia, kada ji pradės įrašinėti naują albumą, ir išnuomojo net tris studijas Londone.

Įrašų studija „Island Records“ išleido apie 150 tūkst. svarų trejoms patalpoms repeticijoms, kad 26 m. žvaigždė ruoštųsi įrašyti albumą „Back to Black“.

Šaltinis pasakojo: „Amy dainos – vienos iš laukiamiausių pop muzikos dainų, todėl įrašų studija nenori praleisti progos.

Gaila, kad Amy nėra patikima. Na, išnuomojusi trejas patalpas studija tikisi, kad ji bent vienose pasirodys. Paprastai taip nesielgiama – patalpos repeticijoms nepigios. Šiaip Amy kuria viena, bet jei nori sudainuoti su grupe, eina į studiją.“

Kalbama, kad Amy pasišventė dainų kūrybai, kad išlietų pyktį ant Blake’o ir dėl jų pašlijusių santykių.“ Šaltinis pasakojo dienraščiui „Daily Mirror“: „Amy dar niekada taip nepyko ant Blake’o. Ji ima įžiūrėti tikrąjį jo veidą. Grupės nariai šokiruoti jos dainų žodžių. Ji ne juokais plūsta ir keikia Blake’ą.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis