12 metų pragaro: Brado Pitto draugas papasakojo apie santuoką su Angelina Jolie

Jei apie kurią nors Holivudo porą būtų kuriamas serialas, neabejotinai labiausiai tam tikrų Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Pati gražiausia Holivudo pora, kuriais žavėjosi, regis, absoliučiai visi. Vis tik prieš daugiau nei metus žiniasklaidoje pradėjo mirgėti straipsniai apie skyrybas. Gandų buvo pačių įvairiausių - Bradas susirado kitą, jis nepatenkintas, kad Angelina nori įsivaikinti dar daugiau vaikų, pati Angelina pavargo ir nori permainų... Vėliau buvo kalbama, kad jiedu susitaikė ir vėl gyvena drauge.

Atrodė, taškas šioje istorijoje niekada nebus padėtas, tačiau paskutiniai Brado komentarai sudėliojo viską į savas vietas. Aktorius prisipažino, kad pats negalėjo susitvarkyti su emocijomis ir po skyrybų kreipėsi į psichologą, o žiniasklaida ištrimitavo, esą jis apskritai gailisi, kad tiek metų praleido su Angelina. Be abejo, nebuvo apsieita ir be „patikimų šaltinių“: Brado draugas pavadino šiuos santykius „12 metų pragaro“.

Vida Press

Savo tapatybės nenorėjęs atskleisti vyras žurnalistams sakė: „Šis romanas nuo pat pradžių buvo pasmerktas dėl nuolatinių dramų ir pykčių. Jie niekada neturėjo nieko bendro, apart puikaus sekso“.

Prieš pat skyrybas 2016 metų rugsėjo mėnesį buvo garsiai aptarinėjamas šeimyninis skandalas. Esą Bradas trenkė sūnui, kuris gynė savo mamą. Minėtasis šaltinis tikino, kad tai buvo logiška pabaiga, o jų santykius sugriovė paprasčiausia buitis - jie nuolatos pykdavo vienas ant kito ir galiausiai pavargo kovoti tarpusavyje: „Jolie ignoruodavo savo vyrą ir visą dėmesį skirdavo tik vaikams. Jie darė vienas kitą nelaimingu. Jo santuoka su Angelina buvo siaubinga“.

Vida Press

Brado Pitto draugas mano, kad iš dalies visos problemos prasidėjo dėl vaikų. Galbūt pora nebuvo pasiruošusi auginti tokios didelės šeimos. „Santykių pradžioje Angelina buvo devintame danguje, tačiau kuomet jų namuose jau augo 6 vaikai, ji taip pavargo, kad neberasdavo nei jėgų, nei laiko Brado norams“.

Dabar poros santykiai, regis, šiek tiek stabilizavosi. Juk bet kuriuo atveju auginant šešis vaikus tenka ieškoti kompromisų ir galimybių bendrauti tarpusavyje. O Bradas, kalbame, susitikinėja su aktore Ella Purnell. Buvusi jo žmona Angelina tokių gandų žiniasklaidai nepakomentavo, tačiau viename interviu prisipažino nemėgstanti vienatvės: „Man labai sunku. Aš norėjau visai ne to“.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis