Amy Winehouse narkotikus iškeitė į naują vaikiną

Dainos „Back to Black“ atlikėja tvirtina, jog visiems laikams atsisakė narkotikų ir pradėjo naują gyvenimą po atostogų Karibuose, kur susipažino su Joshu Bowmanu.

A. Winehouse, nuo Naujųjų metų leidžianti laiką prabangiame „St Lucia“ viešbutyje, pasakojo Britanijos laikraščio „The Sun“ žurnalistui: „Kai esu su Joshu, man nereikia narkotikų, nes su juo jaučiuosi nuostabiai.

Prieš atvykdama į Karibus, pasižiūrėjau į savo nuotrauką laikraštyje, pakraupau: oda spuoguota, pati klaikiai išbalusi ir sulysusi. Pasakiau sau: „Mergaite, susiimk, arba tuoj mirsi.

Anksčiau jaučiausi prislėgta, vartojau narkotikus, negyvenau. Kai atvažiavau čia, viskas pasikeitė. Nenoriu, kad baigtųsi atostogos. Namai man – pragaras, pabėgau iš jų.“

Dainininkė tebėra ištekėjusi už šiuo metu kalėjime atliekančio bausmę Blake’o Fielderio Civilio. Atvykusi į salą ji susipažino su 21 m. aktoriumi Joshu Bowmanu, tarp jų greitai užsimezgė romanas.

25 m. garsenybė pasakojo: „Joshas – visiška mano vyro priešingybė, o tai nėra blogai. Blake’as panašus į mane, chaotiška asmenybė, o Joshas dailus, tyras, dėl to man labai patinka.

Lovoje Blake’as nieko nesugebėjo. Kiekvieną kartą jausdavausi tarsi mirusi. O dabar dedasi nesuvokiami dalykai, pamiršau, kad esu ištekėjusi.“

B. Fielderis Civilis pradėjo tvarkyti skyrybų dokumentus iš kalėjimo, į kurį pateko už trukdymą nagrinėti bylą ir sunkų kūno sužalojimą. Jis pasisamdė garsenybių advokatą Henrį Brandmaną ir reikalauja iš Amy 5 mln. svarų.

Kalbama, kad kalbėdamas su savo motina telefonu, jis taip pasakė apie santykius su Amy: „Pasiekėme tokį tašką, kai sugrįžti atgal nebeįmanoma.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis