Garsusis plastinių operacijų dievukas pasirodė visu savo gražumu

Savo dirbtinai suformuotam pilvo presui Rodrigo Alves išleido 29 000 dolerių, tad nieko keisto, kad šiam Helovino vakarėliui plastinės chirurgijos dievukas pasirinko visus gražumus atveriantį angelo kostiumą. Tą vakarą prie Rodrigo prisijungė ir geras jo draugas - savo nesuskaičiuojamomis plastinėmis operacijomis ne mažiau garsus Justinas Jedlica. „Norėjome išsklaidyti nuomonę, kad Helovine gali būti tik įvairiausios šmėklos ir siaubai. Suderinome savo kostiumus, nes tai yra mūsų taikos ir meilės išraiška“ - MailOnline puslapiui sakė Rodrigo.

Vida Press

Vida Press

Priminsime, kad Justinas išgarsėjo dar 2012 metais, kuomet prisipažino pasidaręs 190 plastinių ir kosmetinių grožio operacijų. Tuo tarpu Rodrigo vos prieš keletą dienų buvo atlikta 59-toji operacija. Šį kartą Los Andželo specialistai aštuonias valandas plušo su vyruko plaukais. Plaukų persodinimo operacija kainavo 19 000 dolerių. „Kuomet pradėjau šviesinti savo plaukus, jie nusilpo ir išretėjo. Tikriausiai taip nutinka daugumai... Galbūt kitiems tai atrodo normalu, o aš tokiais atvejais visuomet ieškau greito sprendimo būdo“ - apie naujausią jam atliktą procedūrą pasakojo žvaigždė.

Vida Press

Vida Press

O mes neturime ką pridurti, tad siūlome tiesiog pasižiūrėti nuotraukas ir įvertinti daugybės plastikos chirurgų pastangas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis