Turtingiausių Holivudo paauglių TOP 3

Lieti prakaitą visą gyvenimą tam, kad užsidirbtum pragyvenimui – įprasta mums bet svetima turtuoliams. Turtingiausia Holivudo paauglė Miley Cyrus (16) savo milijardo dolerių vertės turtą uždirbo vos per trejus metus nuo pirmojo pasirodymo televizijos ekrane.

Kasmet www.forbes.com skelbia pasaulio turtingiausiųjų sąrašus. Sudarytame turtingiausių Holivudo paauglių iki 25 metų sąraše karaliauja dainininkė ir aktorė Miley Cyrus, aktorius Danielis Radcliffe’as ir garsiosios dvynukės Ashley ir Mary-Kate Olsen.

Prieš svajodamas žarstyti didelius turtus ir maudytis šlovėje, pagalvok, ar išties taip jau smagu būti žymiu. Danielį Radcliff‘ą visi pažįsta kaip Harį Poterį, paskui dvynukes velkasi anoreksijos ir narkotikų skandalų šleifas, Miley Cyrus vadinama išpaikinta mergiote.

Turtingiausių Holivudo paauglių Top 10: 1. Miley Cyrus – aktorė ir dainininkė; 2. Aktorius Danielis Radcliffe’as; 3. Aktorės dvynukės Mary-Kate ir Ashley Olsen; 4. Vaikinų grupė „Jonas Brothers“; 5. Zac Efron iš „Vidurinės mokyklos miuziklo“; 6. Ashley Tisdale iš „Vidurinės mokyklos miuziklo“; 7. Emma Watson, geriau žinoma kaip Hermiona iš Hario Poterio nuotykių; 8. Hilary Duff – „Lizzie McGuire“ dainininkė ir žvaigždė; 9. Rupert Grin arba Ronis iš Hario Poterio nuotykių; 10. Vanesa Hudgens iš „Vidurinės mokyklos miuziklo“.

Į Miley Cyrus gimtadienį už 250 dolerių

„Hannah Montana“ - populiarus Disnėjaus kanalo veidas. Dainuodama, vaidindama bei kurdama dainas per 2008-uosius ji, kaip ir Danielis Radcliffe‘as, uždirbo 25 milijonus dolerių, nors jai – tik šešiolika, Miley jau turtingesnė už savo tėvą – kantri muzikos atlikėją Billy Ray Cyrus.

Tėvai tik gimusiai dukrai suteikė Destiny Hope Cyrus vardą, tačiau prieš metus atlikėja pasivadino Miley Ray Cyrus. Miley – mat ji linkusi šypsotis (Smiley), o antrą vardą Ray pasirinko tėčio garbei.

Turtingiausios paauglės titulą Miley užsitarnavo vaidindama „Hannah Montana“ šou Disnėjaus kanale, dainuodama scenoje ir pradžių kaip Hannah, vėliau jau pasirodanti tiesiog kaip Miley Cyrus. Jaunoji atlikėja išleido du albumus („Meet Miley Cyrus“ 2007 ir „Breakout” 2008), balandį kino teatrų ekranuose pasirodys filmas „Hannah Montana: Filmas“ („Hannah Montana: The Movie“).

Daug uždirbdama atlikėja gali sau daug ir leisti. Štai savo saldžiam šešioliktam gimtadieniui ji užsimanė ne tik ledų torto, vandens pramogų ir šėlionių Disneilende, bet ir naujutėlaitės mašinos.

„Mašina turi būti tokia didelė, kad tilptų visi mano draugai ir kad visos mašinos gatvėse išsigąstų“, - sakė jaunoji turtuolė. Bet Miley teko pasitenkinti paprastu „Porsche“.

Beje, įėjimas į Miley Cyrus gimtadienį kainavo 250 dolerių. Nepaisant to, kartu su atlikėja gimtadienio švęsti susirinko kone 5000 fanų. Už surinktus pinigus Miley nenulėkė apsipirkti, kitus paaukojo labdarai.

Daugiau nei prieš metus apie Miley Cyrus sklandė gandai, esą ji laukiasi. Tokių paskalų priežastis – žurnalo „J-14” internetiniame variante pasirodžiusi nuotrauka su prierašu: ,,Miley prisipažino esanti nėsčia, duodama interviu žurnalui ,,J-14“.

Tačiau žurnalas tuojau pat reagavo ir paneigė gandą.

Danielis Radcliffe‘as norėtų turėti pelėdą

Šis devyniolikmetis britas daugeliui yra geriau pažįstamas kaip akiniuotas burtininkas Haris Poteris, nors pats prisipažįsta - jį ir jo personažą sieja vienintelis dalykas: „Tarp manęs ir Hario yra vienas mažytis ryšys - aš irgi labai norėčiau turėti pelėdą... Mažytis, bet nors šioks toks...“.

Filmavimasis Hario Poterio nuotykiuose aktoriui sukrovė milijonus, nors jis jau nekantrauja, kada gi pagaliau su bendradarbiais Emma Watson (Hermiona) ir Rupertu Grintu (Ronis) galės švęsti filmo pabaigą. Mat nuo vienuolikos metų Danielis labiau gyvena Hario nei savo gyvenimą.

Planuojama, kad paskutines nuotykių dalis „Haris Poteris ir Mirties relikvijos I, II“ jaunojo burtininko gerbėjai kino teatrų ekranuose išvys po dvejų metų.

Danielis, paklaustas, ką veiks pasibaigus burtininko nuotykiams, šyptelėjo: „Manau, surengsime didelį vakarėlį. Po to greičiausiai išvyksime atostogų ir darysime viską, ko anksčiau mums neleido filmo draudimo kompanija – sklandysime, laipiosime uolomis“.

Aktorius sakosi nesantis išlaidus – nors uždirba gerai, daugiausia pinigų išleidžia knygoms. Kiti Danielio pomėgiai – stalo tenisas, video žaidimai, punkroko muzika („Sex pistols“, „New York Dolls“). Kol kas brangiausias aktoriaus pirkinys – 4 milijonų dolerių vertės apartamentai Niujorke.

Savo aštuoniolikto gimtadienio proga Danielis didelės puotos neiškėlė – su draugais stebėjo Anglijos ir Indijos kriketo komandų rungtynes. Nors, tiesa, vieną ekstravagantišką dovaną jis pasidovanojo – „Fiat Grande Punto“ automobilį, vertą 24 tūkst. dolerių.

Turėdamas daug „šlamančių“, jais dalinasi su kitais – aukoja pinigų „Demelza vaikų slaugos namams“. 2005-aisiais, kai Šri Lanką nusiaubė cunamis, Danielis pardavinėjo „Hogvartso įgulos“ marškinėlius su savo parašu.

Kitas vaidmuo, išgarsinęs Danielį Radcliff‘ą – spektaklyje „Equus“. Aktorius vaidina vaikiną, iš dalies religiniais, iš dalies seksualiniais sumetimais susižavėjusį arkliu. Šiam vaidmeniui Danielis ruošėsi net pusantrų metų, mat žinojo, kad prieš publiką reikės vaidinti nuogut nuogutėliui.

Danielis Radcliffe‘as pripažino, kad norėtų scenoje patirti erekciją – juk būtų šaunu, kad publika jo vyriškumą pamatytų visu gražumu.

Mary-Kate ir Ashley Olsen kapstosi iš narkotikų skandalų

Paauglėmis šių merginų tikrai nepavadinsi – birželio tryliktą jos atšventė 22-ąjį gimtadienį. Praeitais metais Holivudo dvynukės uždirbo penkiolika milijonų dolerių.

Aktorių stažas – įspūdingas. Pirmąjį kontraktą mergaitės pasirašė sulaukusios vos šešių mėnesių, o devynių jau pradėjo vaidinti „Pilnoje torboje“. Jos abi vaidino Michelle Tanner, mat siekta nepažeisti jokių vaikų darbo įstatymų. Ilgą laiką dvynukės ir serialo titruose buvo įvardijamos kaip vienas asmuo – Mary-Kate Ashley Olsen.

Aršios kritikos merginos susilaukė dėl kailio panaudojimo savo drabužių kolekcijoje „the Row“. Gyvūnų teisių gynėjų grupė PETA už tai jas praminė „The Trollsen Twins“ – Hairy-Kate ir Trashley.

Prieš ketverius metus Mary-Kate gydėsi reabilitacijos klinikoje dėl anoreksijos. Sklido gandai, kad ji taip pat gydoma ir nuo narkotikų, tačiau Mary-Kate atstovas šias paskalas paneigė.

Mary-Kate dar visai neseniai išgyveno draugo netektį. Prieš metus nuo narkotikų perdozavimo mirė jos vaikinas aktorius Heathas Ledgeris. Gedėti namuose Mary-Kate neužsidarė. Praėjus vos kelioms dienoms po nelaimės, ji su Ashley buvo pastebėtos siaučiančios Manheteno klubuose.

Ashley 2004-aisiais pateikė 40 milijonų dolerių ieškinį bulvariniam žurnalui „National Enquirer“ dėl straipsnio „Ashley Olsen įsivėlė į narkotikų skandalą“. Vienintelis straipsnio argumentas – greta išspausdinta nuotrauka, kurioje Ashley užfiksuota prisimerkusi. Pinigai aktorei buvo priteisti.

Ashley skamba vestuvių varpai. Lapkritį Amerikos bulvarinėje žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad mergina ir aštuoneriais metais vyresnis jos vaikinas Justinas Barthas planuoja milijono dolerių vertės vestuves pietų Prancūzijoje. Tačiau Ashley šiuos gandus paneigė.

Daug laiko dvynukės praleidžia biure Manhetene, dirbdamos su trimis savo sukurtomis drabužių linijomis – „Mary-Kate and Ashley line“, „the Row“ ir „Elizabeth and James“. Tuo tarpu kai Ashley visas jėgas atiduoda madų verslui, Mary-Kate dar ir „mėgaujasi“ aktorės darbu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis