Pradėjusi modelio karjerą Cindy Crawford dukra tapo panaši į kaulų rinkinį

Supermodelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber mados pasaulyje sukasi ne vienerius metus. Visgi jos žvaigždė ryškiausiai sužibo būtent šįmet.

Jaunutė mergina rugsėjo mėnesį atšventė vos 16-ąjį gimtadienį, o jau spėjo pražingsniuoti garsiausių mados namų podiumais. Ji pristatė "Versace", "Chanel", "Miu Miu", "Calvin Klein", "Valentino", "Saint Laurent", "Chloe", "Bottega Veneta" ir galybės kitų dizainerių 2017-2018 m. pavasario ir vasaros kolekcijas.

Vida Press nuotr.

Kaios dabar geidžia visi, ne tik mados kūrėjai, kosmetikos gigantai, bet ir žymūs žurnalai, tokie kaip "Vogue" ar "Elle". Nenuostabu, jog ūgtelėjus populiarumui, K. Gerber sulaukė galybės darbo pasiūlymų. Graibstyte graibstomą modelį užgriuvo nemaža našta, ji dalyvauja madų šou, vakarėliuose, raudonojo kilimo renginiuose, laksto iš vienos fotosesijos į kitą - kažin ar pakankamai laiko belieka poilsiui.

Pastaruoju metu Kaia atrodo pernelyg išsekusi. Aukšta mergina (175 cm) visuomet buvo lieknutė, tačiau dabar ji primena tikrų tikriausią kaulų rinkinį. Rankos tarsi svirtys, iš nugaros lenda mentikauliai, o kojos - degtukai. Pati Kaia savo figūros pokyčių nekomentuoja. Jos mama, garsioji Cindy Crawford, dukros norą užkariauti mados pasaulį palaiko, tikėkimės rūpinasi ir dukros sveikata.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis