Duffy buvo siaubingai drovi

Dainininkė iš Velso, kuri šį mėnesį vykusiuose „Grammy“ apdovanojimuose buvo apdovanota prizu už geriausią pop muzikos vokalinį albumą, vos nepasirinko plaukimo karjeros vietoje dainavimo. Kodėl? Ji buvo siaubingai drovi.

Ji sakė: „Vaikystėje aš niekuomet nenorėjau būti dainininke, buvau per daug drovi, tačiau turėjau rasti būdą išreikšti savo mintis. Buvau gera plaukikė ir treniravausi baseine.“

24-erių metų pop muzikos atlikėja nesenai atskleidė, kad dabar, kuomet įsitvirtino pasaulio muzikos scenoje, ji norėtų atnaujinti savo 60-ųjų retro stiliaus muziką ir įrašyti ką nors modernesnio.

Šaltinis teigia: „Ji trokšta pabandyti įrašyti Mariah Carey arba Christinos Aguileros stiliaus albumą. Įrašinėdama kitą albumą, Duffy gali leisti sau šiek tiek daugiau eksperimentuoti, nes dabar ji užsitikrino dainininkės, kurią reikia gerbti, poziciją.“

Dainos „Mercy“ atlikėja šiuo metu repetuoja pasirodymą šios savaitės „Brit“ apdovanojimuose, kurie vyks vasario 18 d. Londono „Earls Court“ salėje.

Šiuose apdovanojimuose Duffy taip pat yra nominuota kaip geriausia Didžiosios Britanijos atlikėja taip pat Didžiosios Britanijos albumo, Didžiosios Britanijos singlo ir Didžiosios Britanijos naujo atlikėjo kategorijose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis