Penelope Cruz miega su „Oscaro“ statulėle

Sekmadienį (2009 02 22) ispanė aktorė gavo „Oscarą“ už geriausią antrojo plano aktorės vaidmenį filme „Vicky Christina Barcelona“. Ji taip apsidžiaugė, kad net eidama miegoti nesiskyrė su auksine statulėle.

Amerikos televizijos pokalbių šou vedėjai Oprahai Winfrey ji pasakė: „Kai man ją įteikė, 20 min. negalėjau nustoti verkusi. Net negalėjau į statulėlę pažvelgti – negalėjau, patikėti, kad ji tikra, o ne vienas iš daiktų, kuriuos man padovanojo draugai. Šįryt nubudau, jausdamasi taip pat.

„Oscarą“ buvau pasiguldžiusi į lovą, ant kitos pagalvės, tad pramerkusi akis iš karto jį pamačiau.“

Penelopės draugai ir artimieji per apdovanojimo ceremoniją sau ant kaktų užsirašė „P“ raidę, taip parodydami, jog palaiko aktorę.

Sakydama kalbą po apdovanojimo įteikimo, Penelopė pareiškė: „Užaugau vietovėje, kuri vadinasi Alcobendas, gauti „Oscarą“ tikrai nebuvo realistiška svajonė.“

Jos gimtojo miestelio, Madrido priemiesčio meras pasakė, kad greičiausiai Penelopės vardu bus pavadinta gatvė.

P. Cruz, kuri yra pirmoji ispanų aktorė, gavusi „Oscarą“, po ceremonijos savo pergalę šventė iki pusės šešių ryto, linksmindamasi vakarėlyje.

Gavusi Amerikos kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimą, Penelopė Cruz seka savo draugo Javiero Bardemo, kuris „Oscarą“ gavo praėjusiais metais, pėdomis.

J. Bardemas tapo pirmuoju ispanų aktoriumi, gavusiu „Oscarą“. Javieras sekmadienį nedalyvavo apdovanojimo ceremonijoje, nes filmavosi naujame filme „Beautiful“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis