Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Prieš 34 metus, tą pačią dieną gimė šios šešios sesutės. Pažiūrėk, kaip jos atrodo dabar

Janet ir Grahamas Waltonai svajojo susilaukti vaikų, tačiau keletą metų trukę bandymai nedavė jokių rezultatų. Pora kreipėsi į vaisingumo kliniką, tačiau ir čia visi mėginimai buvo nesėkmingi. Kai pora galiausiai nutarė pasiduoti ir pamiršti savo svajonę... Janet pastojo. Aštuntąją nėštumo savaitę atlikto tyrimo metu gydytojai pranešė naujieną: ji laukiasi šešių vaikų.

Vida Press

Porą, kuri jau apskritai nesitikėjo susilaukti atžalų, tokia naujiena tiesiog šokiravo. Taip, vaikų jie labai norėjo, bet ne tiek daug ir tikrai ne vienu metu. Praktiškai iškart Janet buvo paguldyta į ligoninę, nes toks nėštumas kėlė didelę riziką tiek būsimų kūdikių, tiek ir pačios mamos sveikatai.

1983 metų lapkričio 18 dieną, 31 nėštumo savaitę gimė Hannah, Ruth, Lucy, Kate, Jennie ir Sarah - tai buvo dar viena staigmena tėvams, mat pora buvo įsitikinusi, jog gausiame mažylių būryje tikrai bus bent vienas berniukas. Sausio mėnesį, mažylėms sustiprėjus, šeimyna buvo išleista į namus.

Vida Press
Vida Press

11 000 sauskelnių - tiek jų prireikė jaunajai šeimynai vien pirmaisiais mažylių gyvenimo metais, o Janet ir Grahamas viename interviu atvirai prisipažino, kad tą periodą prisimena tarsi per miglą, mat auginant 6 to paties amžiaus vaikus, miegui laiko beveik nelieka: kol vienos dukros snaudžia, kitos jau verkia arba reikalauja valgyti.

Vida Press
Vida Press

Maži vaikai, mažos problemos - sako viena patarlė, kuriai Janet ir Grahamas tikrai pritaria. Mergaitėms paaugus prasidėjo namų darbai, būreliai, meilės romanai ir paaugliškas maištingumas. Ir visa tai reikėtų padauginti iš šešių!


The Walton sextuplets of England. Shown here with their parents and Sarah's daughter Jorgie. #sextuplets #waltonsextuplets #wallasey #liverpool #allgirls
A post shared by @quintlandia on May 13, 2016 at 3:02pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?