Kvailiausi pasaulio gėrimai

„Gastropravda“ su savo vienokiais ar kitokiais polinkiais ir nukrypimais grįžta! Nerašysime apie tai, kaip išvirti tobulą kiaušinį ar su kuo geriau maišyti rozmarinus. Šįkart pristatome 9 pačius keisčiausių/šlykščiausius/protu nepaaiškinamus gėrimus. Pradedam.

1. Gau Jal

Indija jau senokai nebestebina savo skoniu, tačiau gėrimas iš karvių šlapimo - jau šis tas. Kaip praneša vietiniai induizmo lyderiai - gėrimas jau baigiamas bandyti laboratorijose, neturės jokio specifinio kvapo ir bus be jokių toksinų. Gamintojai tikisi sėkmingai konkuruoti su „Pepsi“ ir „Coca-Cola“.

2. Placenta 10000

Pavadinimas pasako daugiau negu bet kokia etiketė. Tirštokas ir želė primenantis gėrimas - nepigus. Už šotą paklosi 8 dolerius, tačiau gėrimo gamintojai japonai tikina, jog gėrimas jaunina ir padeda mesti svorį. Mhm, girdėjau tai vadinasi vėmimu.

3. „Pepsi Ice Cucumber“

Dabar tik norisi šaukti: „Ką „Pepsi“ sau galvojo". Japonijos rinkai išleistas gaminys buvo agurko ir kolos mišinys. Ragavę teigia, jog buvo daugiau agurko negu kolos. Todėl tikrai ne kas...

4. Alus + Pienas = „Bilk“

Akys neapgauna. Ir vėl pasidarbavo japonai. Norėdami paskatinti vietinius pieno ūkius jie pradėjo maišyti 3 dalis alaus su 1 dalimi pieno. Dabar turim „Bilk“, kuris yra švelnaus vaisių skonio, nestiprus ir (kaip tikisi gamintojai) bus pamėgtas tarp moterų. Sėkmės...

5. Salotų vanduo

Šiandien norėjai pavalgyti šviežių daržovių? Nebuvo laiko? Niekai. „Coca-Cola“ dar 2004-aisiais pristatė salotų skonio vandenį. Net 6 skirtingų skonio. Yra kažko panašaus ir į vaisines salotas. Apie baltą mišrainę nekalbama.

6. Motinos pienas

Motinos pienas yra turbūt vienintelis produktas, turintis visų įmanomų reikalingiausių vitaminų. Kodėl tuomet jo neišpilsčius į kartono pakelius ir nepastačius šalia kefyro ir pieno? Japonai ir vėl smogia ir siūlo paragauti mamos pieno. Baisu net įsivaizduoti, kokiose fermose išgaunamas šis produktas.

7. Melionų pienas

Gerai, iš esmės tai pienas, melionų sultys, cukrus, vanduo ir chemikalai. Bet vis tiek nekvepia niekuo geru. Aišku, ir vėl iš Japonijos. Kažkoks keistas ten pieno fetišas...

8. Dietinis vanduo

Įprastas vanduo, tik su perpus mažiau kalorijų! Pala, ar kažkas sako, jog vanduo neturi kalorijų? Pasakyk tai šį vandenį perkantiems žmonėms.

9. Vaikų alus

Šis gaminys yra perkamas greičiau nei šviežia žuvis ar karštos bandelės. Japonijoje vaikiško alaus buteliai ilgai neužsistovi. Nors iš esmės tai nėra niekas kitas, kaip putojančios guaranos sultys, bet vos užlipdę ant butelio vaikiško alaus etiketą, jo gamintojai susikrovė milijonus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis