Rihanna ir Chrisas Brownas sekso juostoje?

Kalbama, kad Rihanna ir Chrisas Brownas yra nusifilmavę intymius video juostoje. Sklinda kalbos, kad dainos „Umbrella“ atlikėja ir jos 19 m. vaikinas (kuriam dabar pateikti kaltinimai sumušimu ir grasinimu) yra ne kartą filmavę savo intymius santykius.

Šaltinis pasakojo žurnalui „America’s Star“: „ Chriso ir Rihannos seksualinis gyvenimas šokiruotų daugelį žmonių. Rihannai patinka persirenginėti. <...> Abu turi keistų pomėgių lovoje.“

Rihanna netrukus po smurtinio kivirčo atleido Chrisui, bet dabar esą nutarė kurį laiką nebendrauti su juo ir apmąstyti jų santykius.

Sklando gandai, kad ji baiminasi, kad kas nepaviešintų jų filmuotos medžiagos. Šaltinis pasakojo, kad Rihanna toli gražu nesivaržo savo seksualumo ir gali kaip reikiant įsisiautėti, tačiau „mirtinai bijo, kad to nesužinotų artimieji ir draugai“.

„Rihanna nė visada būna gera mergaite, kokia ją laiko gerbėjai, o Chrisas nenori daugiau skandalų,“ - pasakoja šaltinis.

Chrisas kaltinamas sumušęs ir smaugęs Rihanną, kol ji neteko sąmonės jo išsinuomotame „Lamborghini“ markės automobilyje.

Jie – ne pirmi filmavę šeliones miegamajame. Po Pamelos Anderson ir Tommy Lee namų apiplėšimo buvo paviešinta filmuota medžiaga su jų intymiais santykiais.

Paris Hilton, Colinas Farellas ir Tomas Sizemoore’as taip pat yra užfiksavę savo intymaus gyvenimo akimirkas.

Neseniai kažkas pastebėjo Rihanną su filmo „That 70's Show“ aktoriumi Wilmeriu Valderrama Los Andželo naktiniame klube.

Pra eivis pasakojo: „Negaliu pasakyti, ar jie bučiavosi, bet tarp jų kažkas tikrai vyko.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis