Po skyrybų Lindsay Lohan išgyvena „pragarą“

Penktadienį filmo „Mean Girls“ žvaigždė Lindsay Lohan ir jos draugė didžėja Samantha Ronson beveik po metų nutraukė skandalingus savo santykius. L. Lohan sako, jog stengiasi viena ištverti sunkumus.

Ji teigia: „Tai - tikras pragaras. Labai skaudu, bjauri situacija.“

L. Lohan (21 m.) neįleido į vakarėlį Los Andžele, kuriame grojo Samantha Ronson. Ji sako tą vakarą patyrusi žeminančių akimirkų.

Penki apsaugininkai neįleido aktorės į vakarėlį. Kalbama, kad juos nusamdė Samanthos artimieji tam, kad L. Lohan nepatektų į vidų.

L. Lohan pasakojo žurnalui „US Weekly“: „Tai buvo baisiausias vakaras mano gyvenime.“

Po incidento L. Lohan parašė savo internetiniame dienoraštyje, kad Samantha ją apgaudinėjo ir vartojo narkotikus.

Praėjusį šeštadienį Samantha pasikeitė durų spyną name Holivud Hilse, kuriame gyveno su L. Lohan.

Susikrimtusi Lindsay teigė: „Nesu blogas žmogus, o štai kaip su manimi elgiasi. Tėvai mane išmokė mandagiai elgtis su žmonėmis, labai pavargau nuo šitos dramos.“

Aktorė sako, kad po išsiskyrimo su 31 m. muzikante, ji jaučiasi „labai vieniša“ ir kad Samanthos draugai, netgi Nicole Richie, nusisuko nuo jos.

Sklando gandai, kad kovą Samantha kelis kartus bandė išsiskirti su Lindsay, bet susilaikydavo, nes ši grasino nusižudyti.

Iš pradžių pasklido gandai, kad Samanthos motina Ann ir sesuo Charlotte pirmadienį lankėsi policijos nuovadoje ir teiravosi, kokiais būdais galima uždrausti aktorei artintis prie Samanthos.

Samanthos advokatas Davidas Bassas teigė, kad Samantha neketina reikalauti policijos orderio (uždrausiančio L. Lohan artintis prie jos), nes tam nėra pagrindo.

Dabar L. Lohan guodžia motina Dina ir sesuo Ali. Tėvas vyksta pas dukterį. Jis yra viešai pareiškęs, kad jam nepatinka Samantha, ir jis ragino Lindsay nutraukti draugystę.

Jis sakė: „Išsiskyrimai nebūna lengvi. Žadu padėti Lindsay. Tokiu laiku jai reikia kokio nors žmogaus palaikymo. Laikas Lindsay pradėti naują gyvenimą ir tęsti karjerą.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis