Cherry Girl - draugė, kuri gyvena internete

Cherry Girl – unikali, viliojanti ir įkvepianti asmenybė, kuri gyvena ir auga skaitmeniniame pasaulyje. Jai sukurtas internetinis puslapis, regioniniai MTV tinklapiai, jos blog‘ą, „Twitter“, televiziją, gerbėjų sukurtus tinklapius, bei socialinius portalus kaip „Facebook‘as“ gali pamatyti kiekvienas jūsų.

Cherry Girl – interaktyvus personažas, kuris veiks viso pasaulio MTV eteryje, bei internetinėje erdvėje. Projekto MTV „Switch“ herojė pradėjo „gyventi“ jau vakar ir naujausius pasiūlymus, kaip madingai ji tausoja gamtą, galima rasti kasdien.

Cherry Girl - labai panaši į tave. Ji linksminasi, apsipirkinėja, jai patinka maloniai leisti laiką, tačiau ji visa tai daro ekologiškai.

Sekdami Cherry Girl internetinius puslapius, sužinosite, kaip ekologiškomis priemonėmis paįvairinti savo gyvenimą. Be to tu tapsi vienu iš daugelio Cherry Girl gerbėjų visame pasaulyje.

Cherry Girl veiksmai, gyvenimo būdas visuomet teigiamai veikia aplinką, gamtą bei ją supančius žmones. Cherry savo gyvenimo būdu parodo, kaip viliojančiai gali atrodyti gyvenimas, gyvenant visiškai kitaip, taupant energiją ir nešvaistant jos veltui.

Cherry Girl turi savo blogą www.iamcherrygirl.com , kuriame ji ir dalinasi savo įdomia gyvenimo patirtimi. Ji įkvepia ir yra įkvėpta aplinkos, kurią sukuria jos puslapio lankytojai ir fanai. Cherry nori suvienyti milijonus žmonių iš viso pasaulio ir dirbant drauge palikti planetoje kaip galima daugiau teigiamų pokyčių.

Daugiau informacijos rasi

  • čia.
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis