Karas tarp Kardashian ir jų patėvio: tiesą sakant, mes nebebendraujame

Kardashian šeimynoje ramu niekada nebūna. O kaip gi kitaip! Tokios spalvingos asmenybės... Na, ir spaudžiantys reitingai, juk kuo daugiau apkalbų ir dėmesio, tuo didesnė sąskaita banke. Naujos meilės ir skyrybos, surogatinės motinos ir neplanuoti nėštumai - dramos čia niekada nesibaigia.

Caitlyn Jenner
Caitlyn Jenner
Vida Press

Nors pastaruoju metu daugiausiai dėmesio susilaukia spėliojimai kuri iš seserų laukiasi (o gal ir nesilaukia), retkarčiais į viešuma vis dar išlenda ir jau įsisenėjęs konfliktas tarp šeimos damų ir jų patėvio. Viskas prasidėjo tuomet, kai Bruce`as išsiskyrė su Kris Jenner (Kardashian sesučių mama) ir pakeitęs lytį tapo Caitlyn Jenner. Naujai gimusi Caitlyn sulaukė savo žvaigždžių valandos - žiniasklaida sekė kiekvieną jos žingsnį, o Caitlyn suskubo išleisti atvirą knygą apie savo išgyvenimus ir gyvenimą kartu su Kardashian šeima.

Kris ir jos dukterims knygoje atskleistos detalės nepatiko. Tiesą sakant, jos jautėsi labai įžeistos ir tikino, kad Caitlyn apšmeižė ne tik jas, bet ir biologinį jų tėvą Robertą Kardashian, o visa knyga - ne kas kita, kaip pigus bandymas išgarsėti jų sąskaita.

Bruce Jenner-Caitlyn Jenner
Bruce Jenner-Caitlyn Jenner
Vida Press

Neseniai dalyvaudama viename renginyje Caitlyn nusprendė išdėstyti savo poziciją Kardashian klausimu: „Pastarieji keleri metai nebuvo lengvi. Jei atvirai, aš nebesikalbu su šeima. Su Kim nebendravau daugiau nei metus. Jos nenori matyti manęs savo gyvenimuose. Baisu, kuomet taip elgiasi tavo vaikai. Tai tikrai skaudu“.

Nors Caitlyn tikina apgailestaujanti dėl susidariusios situacijos, savo išsakytų žodžių ir nuomonės atsisakyti neketina: „Savo knygoje bandžiau būti sąžininga, teisinga ir mandagi. Deja, jos tai suprato savaip. Knygoje aš išreiškiau savo nuomonę ir buvau užčiauptas. Ši knyga net nebuvo apie Kardashian šeimą - jos paminėtos tik 20-yje puslapių. Tačiau sugebėjo viską išversti taip, tarsi siekdama populiarumo aš naudojausi jų vardu. Knyga yra ne apie jas, o apie mano gyvenimą. Tai ir paskatino mūsų nesantaiką ir nutolimą“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis