Apgamai išduoda tavo likimą

Būrimas iš kavos tirščių, delno linijų, kortų, runų... Žmonės nuo seno naudojo ir kūrė pačius keisčiausius metodus, neva galinčius stebuklingai parodyti, kokios staigmenos ar likimo vingiai žmonių laukia ateityje.

Vis dėl to apie tai, jog kiekvieno žmogaus kūną nusėję apgamai yra ženklai, kuriuos teisingai dekodavus gali paaiškėti žmogaus likimas, žino tik nedaugelis.

Žymės iš praėjusių gyvenimų

Kaip teigia stumblerz.com, labiausiai paslaptingomis apgamų reikšmėmis tiki kinai, daoistai. Jie laikosi nuomonės, jog apgamas pranašauja gerą arba blogą lemtį, priklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje jis yra. Kodėl būtent apgamai turi tokią mistinę galią?

Svetainė wofs.com aiškina, jog tai susiję su tikėjimu, neva apgamai yra paslaptingi pėdsakai, paveldėti iš praeitų gyvenimų. Jie - tarsi antspaudai, kuriais pažymimas mūsų kūnas, atlikus gerus ar blogus darbus.

Kiti apgamų kilmę vertina kaip perspėjimą apie gerai susiklostysiančią lemtį arba kupiną nelaimių gyvenimą.

Norite tikėkite, norite ne, tačiau kai kurios Pietryčių Azijos kultūros taip pat atidžiai stebėdavo apgamų dydį. Buvo tikima, kad kuo apgamas didesnis ir labiau matomas, tuo didesnė jo galia. Tuo metu iš šviesių atspalvių apgamų buvo tikimasi sulaukti palankaus likimo.

Jau susidomėjai? Skaityk toliau ir sužinosi, ką iš pažiūros nereikšmingas vienas ar kitas apgamas ant tavo kūno reiškia iš tiesų.

Kakta

Jei esi vyriškos lyties ir apgamas atsirado ant jos, džiaukis, nes tai laimę simbolizuojantis ženklas.

Apgamas ant merginų kaktos, tai signalas apie laimingą būsimą santuoką. Labiau į dešiniąją kaktos pusę nutolęs apgamas paženklina ypatingų savybių turintį asmenį, kuris gali būti ramus dėl sėkmingos ir saugios ateities.

Kairiąją kaktos dalį puošiantis apgamas praneša, kad prieš jus – vidinės stiprybės ir ryžto kupina persona. Jo/jos drabužiai, aksesuarai, elgesys ekstravagantiški, nestandartiški.

Apgamas ant skruosto bei prie lūpų leidžia daryti išvadą, kad žmogus yra linksmos prigimties, dažnai juokiasi, o ir per visą gyvenimą jį lydės smagūs nuotykiai. Tokia apgamų vieta taip pat prognozuoja šlovę, tvirtina buzzle.com.

Na, o jei apgamas yra ant skruosto, tačiau arčiau ausies, šlovė ir dideli turtai gali ateiti, dar būnant labai jaunam. Tuo pat metu, tai perspėjimas būti atsargiam ir saugotis net menkiausių pavojų.

Malonų, bet koketiškai besielgiantį žmogų atpažinti galima ne tik pagal jo veiksmus, bet ir pagal dešinįjį skruostą puošiantį apgamą. Tuo tarpu apgamas kairiajame skruoste – mėgstančio susitelkti ir siekti užsibrėžto tikslo žmogaus požymis.

Na, o jei apgamai išsidėstę ant abiejų skruostų, tai perspėjimas žmogui, jog norėdamas pagauti sėkmės paukštę, jis privalo labai stengtis ir sunkiai dirbti, kad ir kokia veikla užsiiminėtų.

Antakiai

Po dešiniuoju antakiu besiglaudžiantis apgamas skelbia apie mėgstančią bendrauti bei turinčią daugybę pranašumų gyvenime asmenybę. Jei apgamas žemiau kairiojo antakio, tai ženklas, kad žmogus ne tik apdovanotas dideliais protiniais gabumais, bet ir linkęs užsiimti kūrybine veikla.

Jei apgamus galima rasti po abejais antakiais, tai rekomendacija gyvenime vadovautis nuojauta, tik taip bus pasiekta laimė bei užtikrintas finansinis gerbūvis.

Lūpų sritis

Virš lūpų esantis apgamai išduoda užsispyrusį bei tikslų siekiantį žmogų. Jam nesvetimas geraširdiškumas bei noras padėti kitiems.

Žemiau lūpų esantis apgamas nurodo santūraus charakterio asmenį. Jis gali būti tikras tylenis, tačiau yra aiškiai nusprendęs ko nori pasiekti ir visomis išgalėmis bando realizuoti savo svajones.

Smakras

Jei apgamas bus ant jo, didelė tikimybė, kad žmogus neturi saiko jausmo valgydamas ir dažnai mąsto kur galėtų „prisigrūsti“ skrandį.

Po smakru apgamą turintis asmuo – tikra priešingybė. Jis dievina judėjimą bei pažintines keliones.

Ausys

Ant pastarųjų apgamus turintys žmonės pasižymi dėmesingumu, taktišku bendravimu bei sėkme įvairiose gyvenimo sferose.

Nosis

Dešinė nosies pusė su apgamu, tai po gamtą mėgstančio keliauti ir ją tyrinėti, asmens požymis. Apgamu kairėje nosies pusėje pažymėti žmonės – chameleonai, galintys labai greitai prisitaikyti prie naujų aplinkybių ir sąlygų, bei keistis, esant neišvengiamai būtinybei.

Kojos

Mažytis apgamėlis ant kojų praneša apie daugybę pasitaikysiančių progų keliauti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis