Eminemas vos nemirė nuo narkotikų

Reperis Eminemas 2005 m. vos nemirė, prarijęs saują vaistų. Jų dozė ir stiprumas prilygo keturiems maišeliams heroino. Interviu „Vibe“ žurnalui dainos „Without Me“ atlikėjas, kurio tikroji pavardė Marshallas Mathersas III, papasakojo, kaip kovojo su potraukiu narkotikams.

Jis pareiškė, kad priklausomybės apogėjuje suvartodavo po 20 piliulių per dieną. Jis išgerdavo ir labai stiprių stimuliuojančių vaistų.

Jis sako: „Tiek daug tablečių suvartodavau, kad nė nebežinojau, ką gerdavau.“

Po gydymosi reabilitacijos klinikoje vėl „atkritęs“ jis pripažino, jog turi rimtų bėdų ir prisipažino suvartojęs didžiulį kiekį kažkokių tablečių, kurios, kaip vėliau paaiškėjo, buvo metadonas: „Gydytojas sakė, kad toks metadono kiekis prilygsta keturiems maišeliams heroino.“

Eminemui pavyko atsikratyti žalingo įpročio, bet po patirto kelio sužalojimo ir operacijos, vėl teko pakovoti.

Dėl žalingo įpročio gydytojai nesutiko išrašyti jam nuskausminamųjų, todėl jis vertė namus aukštyn kojomis, desperatiškai ieškodamas vaistų.

Jis prisimena: „Ėmiau visur ieškoti, ar kur nėra užslėptos dėžutės vaistų. Naršiau po visus namus, galiausiai rūsyje radau į servetėlę susuktas septynias su puse tabletės ypač stiprių tablečių.

Hiphopo žvaigždė jau metus nesisvaigina. Jis sako, kad repo stiliaus muzika padėjo jam įveikti narkotikų demonus: „Grįžau. Mano narkotikas buvo repas. Jis mane „veždavo“, o paskui nustojo „vežti“. Reikėjo kažko kito, kas pakylėtų. Dabar repas vėl „veža.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis