Vudis atidarė klubą vaikams!

Sekmadienio popietę viename iš Vilniaus prekybos centrų įvyko atlikėjo Arvydo Martinėno – Vudžio įkurto vaikų pramogų klubo „Pupa“ atidarymas. Į renginį sugužėjo didžiulis būrys mažųjų sostinės gyventojų bei jų tėvelių.

Atidarymo šventė sulaukė daug daugiau vaikučių nei tikėtasi. Nors lauke numatytą žvaigždžių koncertą dėl lietaus teko perkelti iš lauko į klubo patalpas, renginiui dirigavęs Vudis nesijaudino dėl pasikeitusių planų, o džiaugėsi pavykusiu startu.

„Geresnio atidarymo negalėčiau įsivaizduoti. Labai džiaugiuosi, kad į šventę atėjo tiek daug vaikų. Daugelis jų atėjo ne tik pasižiūrėti koncerto, bet ir apibėrė daugybe klausimų apie būsimą klubo veiklą“, - po renginio, dalindamas autografus sakė Vudis

Būsimus klubo lankytojus ir kitus atidarymo renginio svečius linksmino „Kelias į žvaigždes“ dalyviai Haroldas ir Dūmas, Aleksandras iš „Žvaigždžių vartai“, „Robotukai“, dainininkė Eglė Mickevičienė.

Milžiniško vaikų susidomėjimo sulaukė mago Tomo rodomi fokusai. Daugiau nei valandą trukusį renginį vainikavo paties Vudžio pasirodymas, per kurį jam teko pakartoti ne vieną savo dainą.

Pasibaigus šventei vaikai nevaržomi galėjo patenkinti savo smalsumą – apžiūrėti visas „Pupa“ klubo patalpas, susipažinti su mokytojais, nusifotografuoti su žinomais atlikėjais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis