Išburk gerą pažymį: į egzaminą - su burtų maišeliu

Prasidėjus egzaminams – ar jie vyktų mokykloje, ar universitete – atrodo, gali griebtis bet ko, net pačių absurdiškiausių dalykų, kad tik pavyktų kuo geriau juos išlaikyti. Be įprastinio sėdėjimo, palinkus virš knygos, griebiamasi ir mistiškų būdų: miegama, pasidėjus po pagalve storiausią žinyną, per naktis daromi paruoštukai, kurie sąmoningai paliekami namuose, laimę egzaminuose siekiama prisivilioti ir burtais…

Šiųdienės raganos siūlo įvairius žolių mišinėlius, kurie padeda atsipalaiduoti, gerina atmintį ar didina koncentraciją – tai energija, kurios galima pasisemti iš gamtos.

O ritualai su norų maišeliais ir burtažodžiai – tai savęs užprogramavimas sėkmei vizualizacijos ir teigiamo, pozityvaus mąstymo būdais.

Tad siūlome jums kelis mažyčius burtus, kurie padės prisivilioti sėkmę egzaminų metu.

Sėkmės maišelis

Reikės: drobinio maišelio (delno dydžio, galite tokį pasisiūti patys), 1 gintaro, muskato riešuto, kmynų, žolių: saulučių, kiaulpienių, paparčio, klevo, lauro, uosio ar/ir ąžuolo lapų, gvazdikėlių, mėtų, šalavijų, popieriaus lapelio ir tušinuko.

Pastaba: nebūtina sudėti visas išvardintas žoleles – kiek rasite, tiek. Svarbu tai, kokiomis energijomis „pakrausite“ savo maišelį.

Laikas: priešpilnis ar pilnatis. Ketvirtadienis (šią dieną valdo Jupiterio planeta, kuri atneša sėkmę. Tačiau jei negalite atlikti ritualo ketvirtadienį tiks ir kita diena, tik burtai gali būti ne tokie sėkmingi).

Atlikimas: uždekite baltą žvakę. Priešais save pasidėkite drobinį maišelį ir lėkšteles su žolelėmis, kitais reikmenimis. Pasiimkite drobinį maišelį, pakelkite jį į akių lygį, užsimerkite ir įsivaizduokite, kad maišelis simbolizuoja jus.

Atsimerkite, paimkite žoleles ir pradėkite jomis kimšti maišelį. Vizualizuokite, kaip maišelis, simbolizuojantis jus, prisipildo žolėmis ir kitais reikmenimis, kurie simbolizuoja ištvermę ir išmintį.

Paimkite lapelį, užrašykite ant jo savo pageidavimą teigiama formuluote (nenaudokite žodžių su priešdėliu „ne“ bei neigiamos reikšmės žodžių. Pvz.: nenoriu blogai išlaikyti egzaminus. Rinkitės teigiamą formuluotę: „Noriu išlaikyti egzaminus“ arba „Aš sėkmingai išspręsiu egzamino užduotis“ ir pan.) Įdėkite lapelį su užrašytu noru į maišelį ir užsiūkite jį.

Dabar teks pasitelkti ir magiškas energijas. Paėmę maišelį tarp delnų, pridėkite jį prie kaktos ir įsivaizduokite, kaip jūs rašote egzaminą, kaip sėkmingai įveikiate visas užduotis ir gaunate diplomą.

Paprašykite žemės stichijų stiprybės ir ištvermės, o oro stichijų – minčių skaidrumo ir išminties. Nesvarbu, koks jūsų tikėjimas ir ar tikite Dievu ar ne – pasitikėkite savo jėgomis, gamta, kurių stichijos jus globoja ir rūpinasi jumis.

Teigiamos mintys ir įsivaizdavimas, jog jūs jau dabar sėkmingai išlaikėte egzaminus ir įveikėte sunkumus, atneš jums sėkmę. Padėkokite stichijoms ir toms jėgoms, kurių prašėte pagalbos.

Užgesinkite žvakę (ne užpūskite, o užspauskite pirštais liepsnelę – taip jūsų kerai nebus nupūsti pavėjui). Dabar galite maišelį neštis į egzaminą. Po egzamino užkaskite maišelį žemėje ar sudeginkite jį.

Norų pynė

Šiam burtui prireiks juodo, balto ar raudono siūlo. Šios spalvos yra Deivės kulto spalvos, simbolizuojančios žemės energijas. Siūlo ilgis gali būti 30cm.

Svarbu, kad jį galėtumėte užsirišti ant savo riešo. Paimkite siūlą ir riškite mazgus nurodyta tvarka. Kiekvienas mazgas turi savo užkalbamąjį sakinį.

Mazgų rišimo tvarka: 1 – 6 – 4 – 7 – 3 – 8 – 5 – 9 – 2

„Šitas magas pirmas – pradeda veiksmą;
Šitas mazgas antras – susieja su likimu;
Šitas mazgas trečias – jėgas gaudo į tinklą;
Ketvirtas mazgas – sutvirtina;
Penktas mazgas – nukreipia;
Šeštas mazgas – atgaivina;
Septintasis – sugrąžina;
Šitas mazgas aštuntas – buvo nieko, tapo mano;
Šitas mazgas devintas – niekas nebus kaltas“.

Paskutiniu mazgu užsiriškite siūlą ant savo riešo, tardami: „Tebūnie taip“. Virš dešimto mazgo nubrėžkite penkiakampę žvaigždę.

Nešiokite šį norų siūlą tol, kol sužinosite savo egzaminų rezultatus. Tada nukirpkite siūlą ir sudeginkite jį arba užkaskite žemėje.

Salotos prieš egzaminus

Kad gaiviai pradėtumėte dieną, prieš egzaminą galite pasidaryti salotų iš produktų, kurie turi magiškų savybių: graikinių riešutų, sezamo sėklų, gelsvės, lauro lapų, muskatų šafrano, šalavijų, kiaulpienių, alyvų, rūgštynių šparagų, špinatų, cikorijų, pankolių, morkų, kopūstų, gūžinių salotų, pomidorų.

Jei jau perskaitėte burtų patarimus tai ir ketinate jų imtis, atminkite– svarbiausia tikėti tuo, ką darai. Tai sėkmės garantas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis