Gandras vos neįsirėžė į Vudžio automobilį

Šeštadienį įvykę populiaraus atlikėjo Arvydo Martinėno – Vudžio pasirodymai Gargžduose bei Nidoje, įvyko per plauką... Magistralės Kaunas – Klaipėda du šimtai keturiasdešimt trečiame kilometre priešais atlikėjo vairuojamą automobilį netikėtai „išdygo“ gandras.

Paukštis švelniai sparnu kliudė mašinos anteną ir vos išvengė susidūrimo su automobiliu. Po įvykio dainininkas sakė išsigąsti nespėjęs.

„Važiavau į antrąjį koncertą iš trijų suplanuotų tą dieną, neskubėjau, o iš kažkur išlindęs gandras vos neatsitrenkė į mano mašinos priekinį stiklą. Viskas įvyko labai greitai, mašinoje važiavę draugai ir vadybininkas riktelėjo, o aš net ir išsigąsti nespėjau“, - pasakojo dainininkas.

Nei gandras, nei dainininko automobilis nenukentėjo. Pasak dainininko, gerai pasibaigusios istorijos įspūdžiais gyventa visą kelionę. „Po kovinio gandro skrydžio, kompanijoje juokavome, kad gerai, jog paukštis vaikų nenešė. Be abejo aptarėme, kas būtų jeigu būtų, o atvykę į Gargždus sužinojome, kad pas juos buvo dar linksmiau – arklys ant automobilio lipo“, - pasakojo Vudis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis