Keisčiausios anomalijos: nuo idealios atminties iki nesibaigiančių orgazmų

Motina gamta kiekvieną iš mūsų sukūrė unikalų ir nepakartojamą. Su savitu charakteriu, jausmais bei fizinėmis galimybėmis. Vis dėl to egzistuoja žmonių, galinčių pasigirti tokiomis savybėmis, kurios priverčia žagtelėti net daug ko mačiusius bei girdėjusius.

Pripažink, jog tic-tacais besimaitinanti suaugusi moteris ar šalčio nejaučiantis vyriškis tikrai nėra žmonės „iš minios“. Unikalių asmenų sugebėjimai ar bruožai kartu ir stebina, ir glumina. Tad šį kartą – labiausiai šokiruojančių medicinos diagnozių dešimtukas.

1. Orgazmų karalienė. Tikriausiai tai būtų „taikliausias“ apibūdinimas 25 metų britei Sarahai Carmen. Lytinis susijaudinimas šiai jaunai moteriai įprastas kaip kvėpavimas. Ji kenčia nuo vadinamojo Nuolatinio Seksualinio Sujaudinimo Sindromo (NSSS), kuris sustiprina kraujo plūdimą į lyties organus.

„Kartais norėdama nurimti, užsiiminėju seksu taip dažnai, jog net atsibosta. Na, o vyrams, su kuriais myliuosi, nereikia dėti daug pastangų, kadangi orgazmą pasiekiu itin lengvai“, - tvirtina S. Carmen.

Oddee.com teigimu, tikėtina, jog šio neįprasto sindromo atsiradimą sąlygojo...tabletės nuo nėštumo. „Vos per keletą jų vartojimo savaičių pajutau kaip lengvai man pavyksta susijaudinti ir patirti nesibaigiančius orgazmus“, - pripažįsta mergina.

„Seksas su vaikinu tęsdavosi valandų valandas, be to, jis visados stebėdavosi kaip galiu patirti begales orgazmų. Juos jausdavau ne tik mylėdamasi, bet ir po lytinio akto. Pakakdavo vos prisiminti tai, ką išdarinėjome lovoje ir vėl jausdavau, jog artėja tai“, - filmo siužetui prilygstančia patirtimi dalijasi S. Carmen.

Ji teigia paskaičiavusi, jog apie pusę metų kasdieną patirdavusi 150 – 200 orgazmų. Mergina apgailestauja, jog žvėriškas sekso poreikis trukdo, ieškant savęs vertos antrosios pusės.

2. Nestorėjantis vyras. Šiais dietų ir nuolatinio rūpinimosi dėl “papildomų kilogramų“ laikais, organizmo savybė sudeginti visus gautus riebalus, kai kam gali pasirodyti tikra Dievo dovana.

Tokią „dovaną“ daugelį metų turi jau į septintą dešimtį įkopęs britas, ponas Peris. Ilfordo miestelyje gyvenantis vyriškis dievina bulvių traškučius, šokoladą, mėsainius, pyragus bei kinų maistą, tačiau nepaisant šių silpnybių, jo svoris nė kiek nedidėja.

Kaip tvirtina telegraph.co.uk, dar būdamas 12 metų, ponas Peris buvo putlus vaikis, niekuo neišsiskiriantis nuo savo bendraamžių. Tačiau labai greitai svoris sumažėjo „kone per vieną naktį“, - tvirtina lieknasis vyrukas.

Medikams toks staigus kūno svorio kritimas buvo kebli mįslė ir tik po aibės atliktų tyrimų pagaliau buvo nustatyta diagnozė – lipodistrofija. Toks sudėtingai skambantis ligos pavadinimas reiškia, jog vos patekę į organizmą, riebalai yra nedelsiant sudeginami.

3. Karštas vyrukas. Kaip kitaip pavadinti žmogų, kuris niekados nejaučia šalčio, net plaukdamas po ledo lytimis ar keberiodamasis į Monblaną su trumpikėmis.

Būtent toks ir yra 49 metų olandas Wimas Hofas. Mokslininkai iki šiol negali paaiškinti, kaip šis vyriškis gali išbūti itin žemoje temperatūroje beveik nevilkėdamas jokių drabužių.

4. Berniukas, kuris nemiega. Kai kam tai skamba lyg prakeiksmas tėvams, tačiau trejų metų amerikiečio Rhetto Lambo gimdytojai net keletą metų buvo nejuokais sunerimę dėl absoliučios savo vaiko nemigos.

Galiausiai gydytojai berniukui nustatė itin retą miego sutrikimą, rašo abcnews.go.com. Pasirodo, vaiko kūnas fiziškai buvo itin nuvargęs, tačiau jo smegenys neleisdavo nugrimzti į miego karalystę. To pasekmės - organizmo išsekimas, blogas elgesys, bendravimo sunkumai ir kitos bėdos.

Visa laimė, šių metų sausį medikai pasiūlė vienintelę galimą išeitį – chirurginę berniuko smegenų operaciją. Nors sudėtingos neurochirurginės operacijos sėkmė buvo lygi 50%, ji praėjo sklandžiai.

Po jos Lambų šeima pagaliau lengviau atsikvėpė. Jų atžala ne tik pirmą kartą nuo gimimo miegojo, bet ir nudžiugino savo tėvus smarkiai pagerėjusia nuotaika ir elgesiu.

5. Vanduo – priešas Nr.1. 20 metė australė iš Melburno Ashleigh Morris iš pažiūros niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių. Universitete ji studijuoja žurnalistiką, turi vaikiną ir draugų, dirba biure, tačiau saugosi to, be kurio savo gyvenimo neįsivaizduotų daugelis žmonių – vandens.

Merginai net keli lašai vandens ant odos reiškia milžinišką skausmą ir alergines dėmes. Jaunoji Melburno gyventoja kenčia nuo itin retos alergijos skysčiams, įskaitant ir prakaitą. Dėl šios priežasties ji nustojo sportuoti ir stengiasi kuo ilgiau būti kondicionuojamose patalpose.

„Po dušo stengiuosi keletą valandų likti namuose, kol nuo kūno pasišalina raudonos dėmės“, - skaudžiais išgyvenimais dailymail.co.uk dalijasi Ashleigh. Ji prisipažįsta, jog kartais dėl prakaito sukelto niežulio ji nusidrasko odą ligi kraujo.

Daugelis dermatologų tik gūžčioja pečiais, išvydę tokią pacientę. Jie tvirtina kol kas niekuo padėti negalintys.

Jaunoji australė tvirtina, jog neįprastos ligos simptomai jai pasireiškė prieš penketą metų, kuomet ji persirgo angina. Tuada gydytojai jai buvo išrašę didžiulius kiekius penicilino, kuris padėjo susidoroti su liga, tačiau paliko merginą su nauja bėda.

6. Nuostabus protas arba moteris – „neužmirštuolė“. Už tokią atmintį daugelis sesijos kamuojamų studentų bei kitų žmonių paklotų tūkstančius litų. Tokią atmintį pavadinę genialia, ją sumenkintume. Tai paprasčiausiai „nerealu“.

40 metė moteris, kurios tikrasis vardas nėra skelbiamas dėl privatumo, atsimena absoliučiai kiekvieną paskutiniųjų 25 metų dieną. Norint tuo įsitikinti pakanka ištarti bet kokią atsitiktinę datą ir ji jums raportuos kas tą dieną įvyko jos asmeniniame gyvenime ir šiaip pasaulyje, bei nupasakos oro būklę.

Mokslinio žurnalo „Neurocase“ straipsnyje apie antgamtinių protinių galių turinčią moterį buvo pavartotas net specialiai jos būklei apibūdinti sukurtas pavadinimas - hypertimestinis sindromas.

7. „Tic- Tac“ mergaitė. „Tic – Tac“ ir tik dvi kalorijos“- skelbė visiems žinoma reklama. Pasirodo, 17metei Natalie Cooper jų pakanka, norint išlikti žvaliai ir gyvybingai visą dieną.

Paauglę supykina vos ji į burną įsideda ką nors kito, nei saldžiąją mėtinę pastilę. Kol gydytojai suka galvas, kaip galėtų padėti jaunajai pacientei virškinti normalų maistą, dalį savo organizmui būtinos energijos ji gauna maitinama per specialių vamzdelį.

8. Dainininkas, kuris nenustoja žagsėti. Ar galima būti back vokalistu, kai žagsi kas dvi sekundes, kartais net ir miegodamas? 25 metų Chrisas Sands iš Jungtinės Karalystės į šį klausimą atsakytų teigiamai.

Vaikinas išbandė begalę priemonių, pradedant joga, baigiant hipnoze, tačiau žagsulys jo nepalieka ramybėje jau kurį laiką. Chrisas net nutraukė vokalisto karjerą, nes nuolatinis žagsėjimas tikrai trukdė.

Paskutinę savo viltį britas sieja su galima skrandžio operacija, po kurios jis tikisi ramiai miegoti, valgyti ir dainuoti.

9. „Nors griūk iš juoko“. Dar viena britė Kay Underwood po superinio anekdoto ar bežiūrėdama linksmą filmą griūna ant žemės nuo juoko tiesiogine šio posakio prasme.

To priežastis glūdi katapleksijoje, kuria sergant ligoniui staigiai nusilpsta raumenys nuo bet kokių stiprių emocijų. 20-metei merginai pakerta kojas ne tik nuo juoko, bet ir pykčio, baimės ar nuostabos.

Telegraph.co.uk Kay tvirtino, jog kartais per dieną pasitaiko iki 40 raumenų nusilpimo ir kritimo ant žemės atvejų.

Maža to, mergina kovoja ir su narkolepsija, dėl kurios ji gali užsnūsti bet kurią akimirką, prieš tai nepajutusi jokių nuovargio ženklų. Manoma, jog vien D. Britanijoje šia liga serga apie 30 tūkst. žmonių, o 70% jų būdinga ir katapleksija.

10. Modernioms technologijoms „NE“ . Tokio devizo laikosi 41 metų Debbie Bird. Ši moteris yra alergiška viskam, kas yra kiekvieno XXI a. Britanijos gyventojo namuose – mikrobangų krosnelėms, mobiliesiems telefonams, kompiuteriams ir net kai kuriems automobiliams.

Dėl elektromagnetinio „smogo“ moteriai jau keletą sykių buvo išberta oda, o antakiai nuo ištinimo padidėjo triskart. Gavusi itin skaudžias pamokas, SPA sveikatingumo centre dirbanti moteris savo namus pertvarkė – jos namuose nėra jokių elektromagnetinių.

Su vyru dukrą auginanti moteris guodžiasi, jog net paprasčiausias apsipirkimas prekybos centre jai sudaro keblumų dėl pastaruosiuose įrengtų ryšio priemonių. Be to, važinėjimasis vyro BMW moteriai taip pat ne į naudą. Automobilyje esantys prietaisai p. Bird kaip mat sukelia galvos skausmą ir ausų spengimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis