Pradžiamokslis: kaip tapti kerėtoja?

„Vasara atėjo ir prasidėjo“... Trumpėja sijonai, ilgėja naktys, o tu vis dar viena? Godžiai nužvelgi gatve traukiančias, beburkuojančias poreles? Negali naktimis užmigti galvodama, kas bus tas vienintelis?

Neišgyvenk, jau nuo pačios žiliausios senovės meilės problemos „kirbindavo“ jaunas (tiesa, ir ne visai) širdis, o moterys nebūtų moterys, jei nesugalvotų, kaip išsklaidyti meilės rūką ir gauti tą vienintelį.

Taigi, jei ir tu viena iš tų, pasiklydusių meilės labirintuose, išbandyk keletą patarimų, kaip sužinoti, kas bus tavo išrinktasis.

Burtų pradžiamokslis

Šiuolaikinei raganai nebūtinos karpuotos nosys, ilgi susivėlę plaukai ir smailios skrybėlės, bet jei nori ypač įsijausti į naująjį vaidmenį, gali improvizuoti. Visgi, susitelkime ties svarbiausiu dalyku – ritualu ir pasiruošimu jam.

Pirmas burtas

Pirmiausia, bėk iki artimiausios parduotuvės ir nusipirk baltą popieriaus lapą (žinoma, tiks ir tas, kuris senų seniausiai dulka tavo stalčiuje). Taip pat pasirūpink virvele bei žiedu.

Dėmesio, svarbiausia dalis: sukarpyk lapą į penkias dalis ir ant jų užrašyk penkių vyrų vardus.

Apsukusi virvelę aplink žiedą, suk jį virš penkių pagamintų lapelių. Tuo metu, kai žiedas nustos sukęsis, žvilgtelk, ties kuriuo vardu sustojo. Ir štai – tavo būsimojo princo ant balto žirgo vardas paaiškėja!

Jeigu kartais parduotuvėje nusipirkai (na arba stalčiuje radai) ne vieną lapą, tuomet gali išmėginti ir dar vieną meilės burtą. Taigi, jeigu jau esi pasiruošusi, sutelk visas savo įgimtai moteriškas-raganiškas galias ir pradedam.

Antras burtas

Paimk lapą ir šįkart sukarpyk jį į dvylika dalių. Dabar teks pasukti galvą: sugalvok dvylika vaikinų vardų ir užrašyk juos ant atskirų lapelių. Šiandienos darbą jau atlikai. Visa kita per naktį apspręs likimas, lydimas mažų išdykėlių kupidoniukų.

Prieš užmigdama, pasidėk po pagalve visus dvylika lapelių ir pasistenk užmigti su mintimi, kad šiąnakt sapnuose tave aplankys tavo išrinktasis.

Vos pramerkusi akis nepulk prie rytinės kavos puodelio, bet prisimink burtus! Taigi, susikaupk ir ištrauk iš po pagalvės vieną lapelį, kurį perskaičiusi suprasi, iš kokio vardo savininko gali tikėtis pusryčių į lovą.
Žinoma, ne visa meilė rožinė ir ne visi vyrai pasižymi nuovokumu išsirinkti pačią geriausią – tave. Tad, jei tas, dėl kurio jau ilgą laiką varvini seilę, susidomėjęs ne tavimi (kitais žodžiais tariant, jei jis aklas), turi vieną, tiesa, gana kontraversišką išeitį.

Taip pat pravers vienas patarimas: praktikuojant meilės magiją, dažnai reikalingos ritualinės žvakės, kurioms ypatingą reikšmę turi spalva. Tad, jei sumanysi pereiti į aukštesnės pakopos magijos ritualus, atkreipk dėmesį į spalvų simboliką.

Balta: visų spalvų harmonija, dvasinis nušvitimas, gijimas, skaidrumas, tiesos siekimas. Naudojama tokiuose meilės ritualuose, kurių pagrindas – mėnulio energija.

Geltona: veikla, išradingumas, vienybė. Geltona skatina vaizduotę ir koncentraciją visuose keruose, tokiuose kaip meilės, pinigų ir apsisaugojimo. Naudojama ritualuose, siekiant įgyti kieno nors pasitikėjimą arba įtikinti. Pagrindas – saulės energija.

Auksinė: sustiprina bendravimą ir pritraukia kosminių srovių jėgas. Dažniausiai naudojama ritualams, sietiniems su pinigais ar laimės siekiu. Vyraujanti – saulės energija.

Rožinė: sustiprina romantiką ir draugystę. Dažniausiai naudojama meilės kerams bei ritualams, skirtiems patraukti dėmesį ar pasiekti konkretų tikslą. Spalva simbolizuoja moteriškumą, garbę, malonumą.

Raudona: sveikata, aistra, meilė, derlingumas, stiprybė, drąsa, valia. Meilės keruose sustiprina magnetizmą, sukuria Avino ir Skorpiono energijas.

Smaragdinė žalia: svarbus komponentas Izidės meilės keruose ir ritualuose: meilė, draugystė, derlingumas.

Pilka: neutrali spalva. Ypač padeda meditacijos metu, kai mintys trukdo susikoncentruoti. Meilės magijoje ši spalva dažniausiai sukuria sumaištį. Ji neutralizuoja ir eliminuoja neigiamas jėgas.

Taigi, susipažinusi su meilės magijos pradžiamoksliu jau gali tituluotis pradedančiąja burtininke. Visgi, tavęs neapleis ir labai žemiški dalykai, tokie kaip apsipirkimas ritualams, kadangi, deja, žvakės iš oro nenusileis, o ir spalvas teks pačiai suderinti pagal poreikius.

Moteriškas žavesys ir raganiška prigimtis padės, pažabojant nenaudėlius kupidoniukus, tad visa, ko tau trūksta – geras pasiruošimas ir pasitikėjimas savimi! Ad adstra per aspera!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis