Danielis Radcliffe‘as buvo toks girtas, kad neprisiminė Hario Poterio filmų, kuriuose vaidino

19-metis aktorius ir jo kolega iš Hario Poterio filmų Rupertas Grintas nesugebėjo atsakyti į paprasčiausią klausimą apie savo vaidmenis. Kai bare klausimus pateikiantis automatas pateikė klausimą: „Pabaikite šio filmo pavadinimą „Haris Poteris ir ... brolija“, susirinkę žmonės stebėjosi, kaip vaikinai, kurie šiame filme atliko Hario Poterio ir Ronio Weasley'aus vaidmenis, niekaip neprisiminė „Fenikso“ brolijos.

Po to jie pradėjo kikenti.

Kartu su jais gėręs draugas pasakojo Didžiosios Britanijos laikraščiui „Daily Star“: „Kai buvo pateiktas klausimas apie Harį Poterį, niekas jiems nepadėjo atsakyti, kadangi manė, kad jie juokauja. Tačiau jie pralaimėjo, kadangi nesugebėjo užbaigti filmo, kuriame patys vaidino, pavadinimo. Jie abu atrodė susigėdę, tačiau tuomet suprato, kaip tai juokinga.

Tai buvo nepaprasta akimirka. Jie juokėsi taip stipriai, kad nesugebėjo atsakyti laiku. Matėsi, kad jie gerokai išgėrę ir linksmai leidžia laiką. Jie prajuokino visus bare buvusius žmones!“

Danielis Radcliffe‘as ir 20-metis Rupertas Grintas nuolat lankosi šiame Linkolno (Didžioji Britanija) bare nuo tada, kai buvo pradėtas septintasis filmo apie berniuką burtininką („Haris Poteris ir mirties relikvijos“) filmavimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis