Katie Price - Didžiosios Britanijos „Gelbėtojų“ žvaigždė

Davidas Hasselhoffas pasirinko žavų modelį, dar žinomą Jordan vardu, pagrindiniam vaidmeniui naujoje labai populiaraus televizijos šou apie Los Andželo gelbėtojus versijoje.

Davidas Hasselhoffas, vaidinęs seriale „Gelbėtojai“ ir buvęs jo prodiuseriu, sakė: „Galvojau apie naujo šou kūrimą čia. Jis vadintųsi „UK-Watch“. O Jordan tikrai yra drąsi ir turi gražų kūną.“

Visame pasaulyje žinomos žvaigždės Pamela Anderson ir Carmen Electra išgarsėjo suvaidinusios šiame populiariame JAV seriale. Jis tapo labiausiai pasaulyje žiūrimu šou, daugiausia dėl moterų aktorių dėvimų apnuoginančių raudonų maudymosi kostiumų.

Jei pasiseks, Katie Price (kuri vakar, liepos 14 d., išvyko į Los Andželą pradėti mokytis vaidybos) gaus vaidmenį būsimame „Gelbėtojų“ filme.

Anksčiau kalbėdamas apie filmą, kuris bus ironiška „Paramount“ komedija, režisierius Jeremy Garelickas sakė: „Toks jausmas, lyg pagal modelį statytum filmą, panašų į „Stripes“ ir „Policijos akademiją,“ – tai komedijos, kurias mėgau žiūrėti augdamas.

Pagalvojau, kad paprasčiau būtų parašyti pirmąjį veiksmą, parodantį, kas yra veikėjai, vietoje bandymo sukurti šmaikščią nuotaiką.“

Šiame filme nevaidins nei vienas aktorius, vaidinęs originalioje filmo versijoje, tačiau sklando gandai, kad D. Hasselhoffas ir P. Anderson pasirodys epizodiniuose vaidmenyse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis