Vaikino horoskopo ženklas – kelias į jo širdį (I)

Kalbėdama su vaikinu apie jo pomėgius ir interesus, gali sužinoti daug. Jei negana to, ką vaikinas pasakoja apie save, gali iškvosti jo draugus, pažįstamus, buvusias paneles.

Tačiau kartais ir to negana. DELFI gatvė skuba įsimylėjusioms gražuolėms į pagalbą. Jei nori sužinoti, koks vaikino charakteris ir kaip jį suvilioti, tau pakaks žinoti jo horoskopo ženklą.

Pateikiame kelis horoskopų ženklus (bus daugiau), kuriuos atitinka geidžiamiausios Holivudo žvaigždės. Kokie jie, kaip elgiasi, kas jiems būdinga, o kas ne, ką jie apie tave galvoja, kaip suprasti jų elgesį…
Viską sužinosi netrukus.

Ožiaragis - Orlando Bloomas

Ožiaragis yra konservatyvus, tačiau, nepaisant jo emocinio šaltumo, jis – šeimos žmogus. Kurdamas pastovius santykius su mergina, jis jaučiasi turįs kažką, dėl ko verta gyventi. Jeigu mergina kartu su juo praleidžia daugiau nei 48 valandas, jis įtiki, kad ji jau yra jo antroji pusė.

Tačiau nebūtų galima teigti, jog kiekviena mergina gali užimti jo antrosios pusės vietą. Jis dievina saugumą. Kartais ožiaragiai turi antras puses vien todėl, kad daugelis draugų merginas turi, bet meilė jiems nėra tik pasaka.

Svarbiausias dalykas, norint sužinoti, ar ožiaragis tave myli – atkreipk dėmesį, kiek laiko jis tau skiria.

Vėžys - Adrianas Grenieras

Vieną akimirką jis kupinas energingumo verčiasi per galvą, siekdamas tave sužavėti, o kitą – nuleidžia rankas ir ieško prieglobsčio.

Taip žaisdamas, vėžys bando išspręsti rūpimą jam klausimą: ar tau yra vietos jo širdyje.

Nesvarbu, ar jis tave myli ar ne, pagrindiniai vėžio gyvenimo sprendimai atliekami, pasitarus su tėvais.

Tačiau, kai jis jau patikės tau savo jausmus, darys viską dėl jūsų ateities – brangins jūsų draugystę. Iš pirmo žvilgsnio vėžys – daug sąmyšio kelianti asmenybė, tačiau savo antrąją pusę jis be galo mylės, gerbs ir puoselės iki mirties.

Vandenis - Justinas Timberlake’as

Pasitikėjimas – tai ilgai puoselėjamas procesas. Svarbiausi dalykai – pareigos ir auganti draugystė. Vandenis stačia galva neria į jausmus.

Jis – malonumų ieškotojas, nebijantis ilgai siekti vieno žmogaus dėmesio. Todėl pačioje jūsų pažinties pradžioje jis nersis iš kailio, mėgindamas tave padaryti kuo laimingesne, vėliau stengsis prie tavęs prisigretinti ir galiausiai pradės reikalauti iš tavęs meilės. Tačiau svarbiausia, kad jis tau atiduos visą savo laiką, sugebėjimus ir maloniausias emocijas.

Šaulys - Adamas Brody

Šaulys niekuomet nedarys to, ko nemėgsta ar nenori – jis užsispyręs ir nepriklausomas. Šaulys tau aiškiai duos suprasti, kiek tu iš jo gali tikėtis – ilgalaikių santykių ar vienos nakties nuotykio.

Niekada nemanyk, kad šaulys stengiasi apgauti. Dažniausiai jo stačiokiškumas suprantamas neteisingai. Jis sako tai, ką iš tiesų mąsto.

Mergelė - Hugh Grantas

Mergelės mėgsta įsimylėti, kadangi meilė sukelia euforiją, meilė jiems – tarsi narkotikas, kurio reikia vis didesnių dozių.

Tokios asmenybės, kaip Hugh Grantas, yra labai smulkmeniškos, norinčios sužinoti kiekvieną detalę apie juos sužavėjusį objektą. Jei tu jam patiksi, jis apie tave iškapstys viską – sužinos tavo pomėgius, kur dirbi, netgi žinos, kokią mašiną vairuoji – viską. Todėl mergelėms kiekviena smulkmenėlė, leidžianti pažinti savo antrąją pusę dar labiau, tai lyg gabalas aukso.

Skorpionas - Leonardas DiCaprio

Nepaisant jo blogo elgesio, skorpionas sieks parodyti, kad tu jam rūpi. Tokios asmenybės, kaip Leonardas DiCaprio visuomet nori būti teisios, todėl turėk omeny – jiems per sunku pripažinti savo klaidas.

Bėdoje pirmiausia jis kreipsis į tave, todėl būk pasiruošusi. Skorpionas mažai skiria gėrį nuo blogio. Turbūt todėl šis zodiako ženklas yra vienas iš sunkiausiai suprantamų kitiems žmonėms. Svarbiausias jūsų draugystės pripažinimas skorpionui – tavęs supažindinimas su jo draugais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis