Vaikino horoskopo ženklas - kelias į jo širdį (II)

Prieš savaitę tave
 • supažindinome su šešiais vaikinų horoskopų ženklais. Pristatėme skirtingų Zodiako ženklų vaikinų elgesio subtilybes ir susižavėjimo požymius. Šiandien pateikiame likusių horoskopų ženklų vaikinų paslaptis ir ženklus, kuriais jie išduoda savo meilę.
 • Jautis – George’as Clooney

  Jaučių meilė – tai lyg didelis minkštas apkabinimas – suteikiantis saugumo jausmą ir palaimos pojūtį. Tave gali netgi gluminti jo per didelis dėmesys ir meilumas. Jaučiai nemėgsta apsimetinėti ir, jeigu jie tikrai yra įsimylėję, jie visą dėmesį skiria savo meilės objektui. Visų pirma, tu tikriausiai įsimylėsi šią jo savybę – itin dideles pastangas tau padėti bet kokioje situacijoje. Nors, tiesą pasakius, jaučio meilumas ir kilniaširdiškumas tave nuolat žavės.

  Avinas - Jamesas Franco

  Taip, dėl meilės jis netgi pamins žmogiškumą. Avinas yra nepastovus žmogus ir tik nuo tavęs priklauso, ar jis tavęs klausys, pasiduos tavo įtakai. Jei jis sugeba atsiprašyti ir pripažinti klydęs – gali būti tikra, kad tu jam be galo rūpi. Ir jeigu jis tave įsimylėjęs, jam rūpės kiekviena smulkmenėlė apie tave.

  Žuvys - Johny Knoxville’as

  Tikrai neturi būti genijus, kad suprastum, kada vaikinas-žuvys yra įsimylėjęs. Jo dantų šepetukas bus tavo namuose, svarstys, kokius vardus reikia išrinkti jūsų vaikams ir taps itin jautrus. Šio horoskopo ženklo vyrai tiesiog dievina meilę. Svarbus žuvų charakterio bruožas – jei jis tave myli, rūpindamasis tavimi, trokš visa tai gauti atgal.

  Svarstyklės - Willas Smithas

  Svarstyklės yra labai romantiškos, kuo labiau jis jaučia tarpusavio bendrumą, tuo labiau auga ir jo meilė, ir romantika. Blogiausia tai, kad tau teiks prisiimti atsakomybę. Po šio horoskopo ženklu gimę vyrai itin brangina draugystę, labai rimtai žiūri į porą ir visuomet stengiasi viską daryti kartu. Todėl jeigu tau tinka Siamo dvynių vaidmuo ir jeigu jau po trečio pasimatymo gali vaidinti sužadėtinių porą – tada tau toks vaikinas idealiausias.

  Dvyniai - Colinas Farrellas

  Tokių vyrų mąstysena lyg automatiniai laikrodžiai, kurie, pajutus nors menkiausią atsakomybę, išsijungia. Dvyniai mėgsta turėti milijonus pasirinkimų. Nesvarbu, kokie nuostabūs jūsų santykiai būtų, dvyniai visuomet turi jausti laisvę. Todėl jeigu jis dingęs be žinios parą – normalu. Jei duosi jam laisvės, galiausiai dvynio horoskopo ženklo vaikinas tau duos raktą nuo savo širdies.

  Liūtas - Tomas Brady

  Jeigu tu nori išsiaiškinti, kaip labai pažengę jūsų santykiai, pasinaudok šiuo pasitarimu: liūtai savo pinigus laiko prie širdies, todėl jeigu jis tave myli, norės jais su tavimi pasidalinti. Viena svarbiausių, geriausių jo savybių – džentelmeniškumas. Jis viską padarys, kad aplinkiniai tave gerbtų. Tačiau prieš įsimylėdama, nepamiršk, kad Liūtai itin egoistiški žmonės.

  Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis