Emma Watson turi raganiškų genų

Emma Watson, kuri tapo žinoma po to, kai suvaidino raganą filmuose apie Harį Poterį, gali turėti raganų genų, kadangi ji yra susijusi giminystės ryšiais su XVI a. gyvenusia moterimi, kuri buvo apkaltinta raganavimu, praneša telegraph.co.uk.

19-metė, kuri uždirbo daugiau nei 18 milijonų svarų (73 milijonu litų), istorijoje apie burtininkus vaidindama Hermioną Įkyrėlę, yra 14 kartos Joan Playle pusseserė.

Jos tolima giminaitė iš Didžiojo Walthamo Esekse, buvo viena iš 270 žinomų žmonių, kurie buvo teisiami už raganavimą Karalienės Elžbietos I valdymo metais.

Tačiau vietoje to, kad būtų sudeginta ant laužo, J. Playle buvo tik atskirta nuo Anglikonų bažnyčios.

Nors tiksli informacija apie J. Playle kaltinimus nėra žinoma, panašu, kad ji buvo netekėjusi. XVI a. raganavimu kaltinamos moterys dažniausiai buvo senos, neturtingos, netekėjusios arba našlės.

Geneologė Anastasia Tyler iš Ancestry.co.uk, kuri tyrinėjo E. Watson paveldą, sakė: „Ne kiekvieną dieną mes galime atsekti giminės medžio šakas iki XVI a. raganų teismų.

Tai rodo, kad šeimos praeities tyrimas gali turėti tiek posūkių ir vingių, kaip ir populiarus filmas apie Harį Poterį.

Tirdami Emmos šeimą, mes sužinojome, kad jos proprosenelė buvo vardu Frances Playle, tai labai neįprasta pavardė. Playle‘ų šeima gyveno nedideliame Esekso plote XVI a. pradžioje.“

E. Watson užaugo Eksfordšyre, maždaug 100 mylių (160 km) nuo tos vietos.
Pranešama, kad aktorė, kuri gavo geriausius A lygio anglų literatūros, geografijos ir meno įvertinimus Oksfordo Headingtono mokykloje, nuo rugsėjo mėn. mokysis Browno universitete Rodo saloje (JAV).

Sklando gandai, kad ji trims metams nutrauks aktorės darbą, norėdama susikoncentruoti ties studijomis, nors šiuo metu ji baigia filmuotis antrojoje filmo „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ dalyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis