Katy Perry bijo prarasti šlovę

Hito „I Kissed A Girl“ atlikėja nekantriai laukia, kol sukurs klasikinių dainų ir pelnys rimtos muzikantės reputaciją. Tačiau ji susirūpinusi, kad muzikos industrijos susižavėjimas per naktį pasiekta sėkme reiškia, kad jai nebus suteikta pakankamai laiko tobulinti savo talentą.

Savo „Twitter.com“ interneto svetainėje K. Pery rašo: „Kai užaugsiu, noriu būti tokia, kaip Gwen Stefani... Tai ne lenktynės, tai maratonas. Nuolat kartoju sau tai.

Manau, kad šiais laikais muzika yra keista, žmonės, o tiksliau muzikos industrija, neleidžia žmogui augti, viskas turi būti dabar, nedelsiant. Tai, ką Gwen Stefani parodo dabar, buvo sukurta per 15 metų.

Negaliu sulaukti, kol kursiu tokius stebuklus po 15 metų. Tik nežinau, ar žmonės lauks, kol užaugsiu, kaip būdavo seniau. Muzika nėra greitas maistas... Ji turi keistis ir augti, neturėtų būti tokių varžybų, kas pasieks pirmąją vietą, o kas ne.

Kadangi mes gyvename interneto pasaulyje ir viskas vyksta taip greitai, mes norime, kad mūsų mėgstami muzikantai iš karto būtų Beyonce ir Madonnos lygio nuo pat pradžių, kai šios nuostabios atlikėjos tai kūrė po 15-25 metus.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis