Pop žvaigždžių labdaringa veikla

Pop muzikos žvaigždė Joe Jonas dalyvauja labdaros maratone Teksase, kuriame bus renkamos lėšos „Jonas Brothers“ vaikų labdaros organizacijai, praneša teenmusic.com.

Dainos „Love Bug“ atlikėjas pradėjo penkių kilometrų lenktynes „iWin Joe Jonas Fun Run“ San Antonijuje, kurių metu surinktos lėšos bus skirtos grupės labdaros fondui „Change for the Children Foundation“ ir „Special Olympics Texas“, suteikiančiam galimybes sportuoti neįgaliems vaikams ir suaugusiems.

J. Jonas vadovaus bėgikams, o 15 dalyvių bus specialiai atrinkti, kad bėgtų kartu su įžymybe prieš kitus bėgikus.

Jie taip pat turės galimybę susitikti su 19-mečiu dainininku.

„Special Olympics Texas“ viešųjų ryšių koordinatorius Andis Bacas Kelly sako: „J. Jonas yra bėgikas, jis norėjo padaryti kažką, kas skatina sveikatingumą ir verčia žmones judėti. Mes labai džiaugiamės.“

Bėgimas įvyks rugpjūčio 13 d. rytą. Po to Jonas prisijungs prie savo brolių Kevino ir Nicko miesto „At&T“ arenos scenoje, kur jie dalyvaus koncerte.

Interneto aukcione Miley Cyrus suteikia savo gerbėjams progą tapti jos „muzikiniu administratoriumi vienai dienai“, rinkdama lėšas jos šeimos labdaros organizacijai.

Paauglė superžvaigždė parduoda daiktus iš savo spintos „Pappy Cyrus“ šeimos fondui. Tai jos senelio garbei įkurta organizacija, padedanti vaikams.

Filmo „Hannah Montana“ žvaigždė pateikė ypatingą pasiūlymą savo turtingiems gerbėjams – pagrindinio prizo laimėtojas ir trys jo draugai turės galimybę keliauti kartu su M. Cyrus ir būti užkulisiuose vieno iš dainininkės ir aktorės koncertų metu.

Vieną savaitę truksiantis žvaigždės daiktų išpardavimas vyks „eBay.com“ nuo ketvirtadienio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis