Miley Cyrus striptizo šokėjos įvaizdis (video) (foto)

Bręsta skandalas. Miley Cyrus (16) pirmadienį (10.08) „Teen Choice Awards" apdovanojimų scenoje pasirodė itin seksualiai. Nepilnametė muzikantė atliko naują dainą „Party In The USA".

„Hannah Montana" žvaigždė vilkėjo labai trumpus šortukus, aukštakulnius batus, šoko aplink stulpą. Paauglių dievaitė elgėsi panašiai kaip striptizo šokėja.

Kai kurios Amerikos žiniasklaidos priemonės jau sukritikavo Miley Cyrus dėl tokio jos elgesio. Anot jų, mergina yra ne tik nepilnametė, bet ir rodo netinkamą pavyzdį savo fanams.

Vaikų psichologė Wendi Fischer sako: „Ji šokdama parodė, kad tai yra normalu, tačiau aš nemanau, kad tai yra normalu, nes Miley tik 16. Kodėl ji taip skuba?".

Tačiau „Us Weekly" vyriausoji redaktorė Ian Drew atkreipia dėmesį, kad Miley bando sekti Britney Spears (27) pėdomis. „Ji buvo gera mergaitė, einanti blogybių link. Ir atrodo, kad Miley tai taip pat veikia".

TV kanalo „FOX", kuris transliavo apdovanojimus, atstovai atsisakė komentuoti. „Disney Channel" atstovas sakė: „Disney“ kanalas nepateiks komentarų dėl šio įvykio, tačiau tėvai gali būti tikri, kad visas „Disney“ kanalo turinys atitinka amžiaus auditoriją, jis skirtas vaikams nuo 6 iki 14 metų".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis