Lietuvaitės užtraukė gėda savo šaliai britų muzikiniame kastinge (video)

Vaida (19) ir Rosita (18) Lietuvai užtraukė didžiulę gėdą. Populiariausiame britų muzikiniame kastinge „The X Factor“, kurią kas savaitę žiūri keli milijonai Anglijos gyventojų, merginos pasirodė kaip visiškos nevykėlės.

Merginos „The X Factor“ atrankos sceną paliko apsiašarojusios.

Itin negailestingos reakcijos „Dream Girls“ pasivadinęs Vaidos ir Rositos duetas sulaukė, kai tik pradėjo dainuoti garsiąją Robbie Williams (35) baladę „Angels“ - publika ėmė švilpti, o komisijos nariai nustėro, vėliau - leipo juokais.

„Pradėkime nuo gerų naujienų: jūs jaunos ir patrauklios. Dabar blogoji žinia: iki šiol neturėjau supratimo, kaip Lietuvoje klykia smaugiamos katės. Bet dabar jau žinosiu“, - sakė merginoms komisijos pirmininkas Simon Cowell (49).

Lietuvaitės tikino, kad dirba manekenėmis. „Manau, kad jums labiau tinka modelių darbas“, - patarė kita žiuri narė Cheryl Cole (26).

Merginos bandė sugraudinti komisiją, pasakydamos, kad neturėjo laiko pasiruošti, nes palaidojo savo draugą. Komisija tarė griežtą „Ne“.

Negailestinga buvo ir britų žiniasklaida. „The Daily Mail“ šaipėsi iš „dainininkių“: „Blondinės tigrinėmis suknelėmis ir batais su platforma panašesnės į eurošiukšles, o ne į žvaigždes, nors jos pačios ir tikisi padaryti stulbinamą karjerą“.

Anot dienraščio, „virpėjo langai, kai merginos bandė nužudyti aukštas natas“.

TV kanalo „Sky News“ internetiniame puslapyje merginoms patarta pasirūpinti atgaliniais bilietais į Lietuvą.

Į šou „The X Factor“ pretendavo 200 000 kandidatų. Komisija atrinko 100 geriausiųjų ir dar tiek pat nevykėlių, tarp kurių pateko ir Vaida su Rosita.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis