Billas Kaulitzas: „Manau, kad niekada nesuaugsiu“

Dvyniai Kaulitzai rugsėjo 1 d. šventė savo 20-ąjį gimtadienį. „Tokio Hotel“ pradeda naują erą? Ne! „Manau, kad niekada nesuaugsiu“, - sakė Billas Kaulitzas (20), duodamas interviu leidiniui „Welt am Sonntag“.

Tačiau įžymūs broliai gerbia ir vyresnius. Palyginus su kitais 20-mečiais, jie turi keistą gimtadienio norą: „Mielai išgerčiau kavos su grietinėlės tortu. Būtų labai smagu, jei visi būtų virš 60-ies. Būtų geras pasiplepėjimas prie kavos puodelio, - sakė dainininkas Billas. - Visada jaučiausi taip, lyg būčiau vienas iš jų“.

Abu jaunuoliai nekentė mokyklos laikų. „Mes buvome problemiški vaikai ir mūsų vos neišmetė iš mokyklos. Ir visai ne dėl narkotikų ar muštynių, o dėl diskusijų, kurioms mokytojai dar buvo nepribrendę“, - tokią išvadą padarė Billas.

Nepaisant to dvyniai nuotoliniu būdu įgijo vidurinį išsilavinimą. Billas netgi su pagyrimu. „Tai beveik gėdinga, ar ne?“ - juokauja paauglių žvaigždė.

Bet jis nenorėtų tapti pavyzdžiu paaugliams. Ir juntamas dėmesys kartais jam įgrysta: „Nors atrodo puiku turėti asmeninį asistentą, kuris visada viskuo pasirūpina, bet aš jogurtą pusryčiams mieliau išsirinkčiau pats“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis