Selena Gomez - jauniausia „Unisef“ ambasadorė

Paauglių dievaitė Selena Gomez tapo jauniausia Jungtinių Tautų vaikų fondo „Unisef“ ambasadore. Aktorė, dainininkė didžiąją savaitgalio dalį praleido Ganoje, kad pati pamatytų, kaip gyvena vaikai, stokojantys būtiniausių dalykų – švaraus vandens, maisto, mokyklų, gydytojų, rašo popeater.com.

Interneto svetainėje ji patalpino nuotraukų iš kelionės ir parašė apie keliones: „Labai džiaugiuosi, galėdama padėti ir sužinoti apie šią kultūrą ir šių žmonių gyvenimą.“

S. Gomez rašė, kad lankydamasi Ganoje ji pramoko šokti. Ji rašė: „Paskui nuskridome į Tamalę, ten vaikai papasakojo, kaip jiems padeda „Unisef“. Lankiausi vienoje gentyje, jos moterys man padovanojo savo rankų darbo apdarą.

Paskui leido palaikyti naujagimį. Ten kasdien miršta po 25 tūkst. vaikų dėl priežasčių, kurių galima išvengti. Pritariu „Unisef“, kad šį skaičių (25 tūkst.) galima sumažinti iki nulio. Neabejoju, kad galime to pasiekti. „Unisef“ teikia vaikams paramą, kad siekiai taptų realybe.“

S. Gomez – jauniausia „Unisef“ ambasadorė Jungtinėse Valstijose. „Unisef“ ambasadoriais yra buvę daugybė garsenybių – Joelis Maddenas, Lucy Lu, Clay Aikenas, Alyssa Milano, Sarah Jessica Parker ir kitos.

S. Gomez padės lavinti ir prižiūrėti vaikus, darbuosis su „Unisef“.

Iš 195 šalių Gana yra tarp 30-ies, kuriose vaikų mirtingumas iki penkerių metų yra didžiausias.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis