Jordan išprievartauta. Prievartautoją žino P. Andre

Jordan nustebino gerbėjus pareiškusi, kad, prieš ištekėdama už dabar jau buvusio vyro Peterio Andre, buvo išprievartauta garsaus vyro. Ji teigia, kad p. Andre žinojo, kas toks prievartautojas.

Jordan (31 m.), kurios tikrasis vardas ir pavardė Katie Price, neseniai viešai prabilo buvusi išprievartauta, tik atsisakė pasakyti prievartautojo pavardę.

Dabar ji atskleidė daugiau ir pareiškė: „Mane išprievartavo garsus žmogus, Peteris žino, kas jis toks. Tai nutiko prieš metus, kai dar nebuvome kartu su Pete’u, draugai ir artimieji tai žinojo.“ Smulkiau ji nepasakojo.

Draugai ir kolegos bando išsiaiškinti, ką ji kaltina. Vienas bičiulis teigė: „Mes žado netekome, visus apėmė paranoja. Katie visada mėgo pašėlti ir pasiautėti su krūva vaikinų. Baisu pagalvoti, kad kažkas šitaip ją užpuolė.“

Jordan nesako prievartautojo pavardės ir nesikreipia į policiją.

Viskas ėmė atrodyti dar paslaptingiau, kai P. Anre (36 m.) vienam draugui pasakė, kad jį glumina Jordan pareiškimai: „Katie ir vėl kalba, kad man niekas nesvarbu. Iš pradžių kalbėjo, kad ją išprievartavo, dabar pareiškė, kad prievartautojas – garsenybė. Jei išprievartavo, kodėl nesikreipė į policiją? Juk tai ne juokai.“

Jordan į tai atsakė: „Jis tikrai žiaurus. Jis žino, kas tai padarė.“

Pirmą kartą apie išprievartavimą ji prabilo rugpjūtį, gindama naująjį draugą Alexą Reidą, kai pasklido gandai, kad jis vaidins prievartautoją.

Ji teigė: „Žinau, kas yra išprievartavimas. Jaunesnę mane ne kartą išprievartavo.“

Na, o P. Andre pareiškė netekęs žado, kai Jordan pasiūlė taikytis.

Bulvarinis laikraštis „The Sun“ rašė, kad prieš skyrybas ji išsiuntė jam šešias žinutes, kurias veikiausia parašė būdama neblaivi.

P. Andre tvirtina neturįs kitos moters, o Jordan sako, kad po streso, kurį patyrė skirdamasi, eis tirtis vėžio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis