Lily Allen baigia savo karjerą?

Šiuo metu Didžiosios Britanijos pop muzikos žvaigždė Lily Allen vadovauja kampanijai, kuria siekiama uždrausti neteisėtą dalinimąsi failais internete Didžiojoje Britanijoje ir skatina muzikos gerbėjus pirkti albumus ir taip gelbėti su sunkumais susiduriančią muzikos įrašų pramonę.

Savo bloge gerbėjams atlikėja teigė, kad kovoja ne tam, kad gautų finansinę naudą, nes visam laikui baigia savo muzikinę karjerą.

„Jūsų žiniai, aš nepersvarsčiau savo įrašų kontrakto ir neplanuoju įrašyti naujos dainos (plojimai). Vis dėlto, aš lieku naujos muzikos gerbėja, taigi, tai nėra kažkokia savanaudiška kova. Kas apie mane, tai dienos, kai uždirbdavau pinigų iš muzikos įrašų buvo ir praėjo, taigi, (šiuo momentu) aš nesiekiu pasipelnyti iš įstatymo, išskyrus iš būsimų jau įrašytos medžiagos pirkimų(tai nebus daug)“, - savo bloge rašo atlikėja.

L. Allen, kuri gavo pagrindinį vaidmenį rašytojo ir režisieriaus Neilo LaBute‘o Londone statomame spektaklyje „Priežastys būti gražia“ („Reasons To Be Pretty“), ruošiasi išbandyti savo aktorinius sugebėjimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis