Miley Cyrus akibrokštas fanams: ji paliko „Twitter“ (video)

Populiarias Amerikoje socialinis tinklas „Twitter“ neteko vienos labiausiai šį internetinį puslapį garsinusios žvaigždės – Miley Cyrus.

Beveik metus internetiniame „Twitter“ puslapyje paauglių dievaitė pasakojo savo gerbėjams apie asmeninius potyrius: apie naujas dainas, klipų filmavimus, koncertinių turų užkulisius, išvaizdos pokyčius, asmeninius santykius su vaikinais.

Kiekvienas norintis galėjo užsiregistruoti socialiniame tinkle ir sekti žvaigždės asmeninį gyvenimą. Šiandien tam atėjo galas. Miley į „Twitter“ įdėjo surepuotą dainą, kuria paaiškina gerbėjams, kodėl ištrina savo asmeninę anketą iš internetinio puslapio.

„Aš turėjau 2 mln. gerbėjų ir draugų, panaikinu anketą ne todėl, kad man taip patarė gerbėjai, aš tiesiog nustojau gyventi, ėmiau gyventi dėl kitų žmonių, o ne dėl savęs. Viskas ką parašydavau, tapdavo naujienomis, tai lyg gyvenimas dėl tabloidų, o ne dėl savęs,“ – repuodama sako žvaigždė.

Thesun.co.uk teigia, kad jaunoji dievaitė tapo priklausoma nuo interneto, taigi nusprendė atsisakyti anketos socialiniame tinkle „Twitter“.

„Twitter“ yra užsiregistravusios tokios žvaigždės kaip Chrisas Brownas, 50 Cent, Bjork, Alicia Keys, Snoop Dogg, Yoko Ono, Solange Knowles, Samantha Ronson, Moby ir kiti…

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis