Lady GaGa apdovanota ir Los Andžele vykusioje MTV „Los Premios“ apdovanojimų ceremonijoje

Pop dievaite Lady GaGa praėjusio ketvirtadienio vakarą buvo Lotynų Amerikos muzikos scenos numylėtinė – Los Andžele vykusioje MTV „Los Premios“ apdovanojimų ceremonijoje ji laimėjo du apdovanojimus.

MTV vadovai ceremoniją išskaidė į kelias dalis, kurias surengė skirtinguose miestuose – Bogotoje, Kolumbijoje, Buenos Airėse, Argentinoje ir Meksike. Ceremonija Los Andžele vyko Gibsono amfiteatre.

Portugalų kilmės kanadietė Nelly Furtado šventinį vakarą Los Andžele pradėjo daina iš savo albumo ispanų kalba „Mi Plan“.

Lady Gagos daina „Poker Face“ gavo Metų dainos apdovanojimą, be to, atlikėja gavo Naujos tarptautinės muzikantės apdovanojimą. Socialiniame tinklalapyje „Twitter.com“ Lady GaGa padėkojo gerbėjams: „Labai džiaugiuosi dviem Lotynų Amerikos MTV apdovanojimais. <...> Ačiū už meilę ir palaikymą.“

Pop dainininkė Paulima Rubio buvo išrinkta geriausia soliste, ji su grupės „Cobra Starship’s“ lyderiu Gabe’u Saporta atliko dainą.

Duetas iš Puerto Riko Wisinas ir Yandelis gavo trokštamą Metų atlikėjo apdovanojimą ir geriausio vaizdo klipo apdovanojimą už dainą „Abusadora“, kurią ir atliko vakare.

Meksikiečių roko grupė „Cafe Tacuba“ buvo apdovanota už originalumą.

Geriausia grupe išrinkta meksikiečių roko grupė „Panda“, geriausia popgrupe – trio „Reik“, geriausia roko grupe – ansamblis „Zoe“, geriausiu mieto atlikėju išrinkta grupė iš Puerto Riko „Calle 13“.

Bogotoje Shakira sudainavo kartu su australų popduetu „The Veronicas“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis