Russello Brando dovana Katy Perry - mechaninis zoologijos sodas

Romeo Russellas Brandas nesiruošė savo naujai merginai Katy Perry savaitgalį įvykusio 25-ojo gimtadienio proga dovanoti apatinio trikotažo ar kvepalų. Jis sugalvojo daug įspūdingesnę dovaną – apie 20 tūkst. svarų sterlingų kainavusį zoologijos sodo vizitą į namus.

Taip, niekas geriau nepasako „Aš tave myliu“, nei karvė ir ponis, tačiau neskubėkite skambinti Karališkajai gyvūnų globos draugijai.

Po šių gyvūnų apsilankymo K. Perry nereiks kuopti namų, nes visi gyvūnai yra mechaniniai. Padovanoti šią dovaną R. Brandą įkvėpė Holivudo magija – „The Grove“ poilsio centro kompleksas, kuriame pora lankėsi kino teatre.

„Russellas nusivedė Katy į „The Grove“ kino teatrą pasižiūrėti filmo „Maksas ir Maksimonstrai“ („Where The Wild Things Are“). Ją sužavėjo laikinai šalia „Famer‘s Market“ įrengtas zoologijos sodas. Vienoje dalyje buvo tikri gyvūnai, o kitoje – nuostabus netikras žvėrynas vaikams“, - pasakojo šaltinis.

„Gali pamelžti karvę ir pajodinėti poniu. Tai labai kičiška ir smagu“, - teigė šaltinis.

K. Perry sakė, kad norėtų išbandyti viską, bet nepadarė to, nes nenorėjo būti nufotografuota.

„Kol ji žiūrėjo į ožį, Russellas gavo renginio organizatorių kontaktinius duomenis“, - teigė šaltinis.

„Jis suorganizavo, kad per jos gimtadienį zoologijos sodas atvyktų į Los Andžele esančius Katy namus. Ji labai džiaugsis“, - pasakojo šaltinis.

Prieš tai buvusį vakarą pora linksminosi naujai mieste atidarytame naktiniame klube „H. Wood“.

Didžėjus, sužinojęs, kad klube yra K. Perry, pagrojo jos dainą „I Kissed A Girl“ ir ji praskaidrino vakarą savo vaikinui keliais seksualiais judesiais.

Vienas klubo lankytojas pasakojo: „Russellas švytėjo iš pasididžiavimo. Katy pasinaudojo dėmesiu ir ji bei jos draugė pradėjo šokti Russellui seksualų šokį. Artėjant dainos pabaigai, merginos priartėjo viena prie kitos bučiniui. Russello akys išsiplėtė ir buvo beveik lėkštelių dydžio, bet paskutinę sekundę jos atsitraukė ir pradėjo juoktis“, - pasakojo linksmybes stebėjęs šaltinis.

Vis dėlto britų berniukas neliko užmirštas – K. Perry švelniai glamonėjosi su juo klube, kuriame jie linksminosi iki 1.30 val. ryto.

R. Brandui patiko šią savaitę būti dėmesio centre – jis buvo pastebėtas savo balkone, dėvintis tik turkio spalvos apatiniais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis