Katy Perry privertė „susitupėti“ Russellą Brandą

Didžiosios Britanijos komikas Russellas Brandas padėkojo savo merginai Katy Perry, kad jos dėka jis „susitupėjo“. Jis teigė, kad jo nebedomina „palaidas“ gyvenimas, kokį gyveno, iki kol sutiko pop muzikos žvaigždę.

Filmo „Velniop tą Sarą Maršal“ aktorius susitikinėja su K. Perry nuo rugsėjo mėn. Seniau sekso priklausomybe sirgęs aktorius prisipažįsta, kad užsimezgęs romanas turi teigiamą poveikį jo gyvenimo būdui.

Jis teigia: „Šiuo metu aš gyvenu kitaip. Nepaisant to, kas nutiks dabar, nepanašu, kad man dar patiks pražūtingas paleistuvavimas, kaip praėjusius penkerius ar šešerius metus.“

Tačiau R. Brandas atsisako išsamiau šnekėti apie savo santykius su hito „I kissed a girl“ atlikėja, kadangi baiminasi, kad spauda neteisingai interpretuos tai, ką jis pasakys apie ją.

Jis priduria: „Ji miela ir aš nenoriu, kad perskaitytų ką nors kita apie save. Anądien bulvarinės spaudos žurnalistas juokinga skrybėle paklausė manęs: „Russellai, ar tu myli Katy?“, o aš atsakiau: „Jūs atrodote kaip Grahamo Greene‘o romano veikėjas. Manau, kad aš myliu jus.“ Taip pasakiau, norėdamas sušvelninti situaciją. Tačiau ką jie išspausdino? Jie išspausdino: „Manau, kad esu įsimylėjęs.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis