Rihanna prabilo apie smurtą

Po vasario mėnesį įvykusio vakarėlio, prieš „Grammy“ apdovanojimus, dainos „Umbrella“ atlikėją sumušė tuometinis jos vaikinas, R‘n‘B stiliaus muzikos žvaigždė Chrisas Brownas, praneša thesun.co.uk.

Duodama interviu laidoje „Good Morning America“, kuri bus transliuojama šią savaitę, Rihanna perspėjo apie buitinio smurto grėsmę.

„Tai nutiko man. Tai gali nutikti bet kuriam“, - teigė atlikėja.

Rihanna prisipažino, kad dėl to, ką jautė Ch. Brownui, jai buvo labai sunku susitaikyti su tuo, kas įvyko. „Be abejonės, jis buvo mano pirmoji didžioji meilė“, - prisipažino dainininkė.

Interviu žurnalui „Glamour“ Rihanna teigia, kad jos kalbėjimas apie patirtą smurtą, paskatins kitus pranešti teisėsaugos pareigūnams apie smurtavimo namuose atvejus.

„Smurtas šeimoje yra didelė paslaptis. Nei vienas vaikas nevaikšto ir nepasakoja žmonėms, kad jo tėvai mušasi“, - teigia atlikėja.

„Paauglės merginos negali pasakyti savo tėvams, kad jų vaikinai jas muša. Nedrįstate pasakyti savo kaimynui, kad jūs mušatės, - duodama interviu, sakė Rihanna. - Tai vienas iš tų dalykų, kuriuos mes (moterys) slepiame, nes tai gėdinga. Mano istorija buvo paskelbta visame pasaulyje, kad žmonės žinotų, ir jie sekė kiekvieną mano gijimo žingsnį“.

Ch.Brown užpuolė Rihanną savo automobilyje, smogė jai į veidą, kandžiojo jos rankas.

Rugpjūčio mėn. jis prisipažino kaltu dėl jam pateiktų kaltinimų dėl smurtavimo ir buvo nuteistas 5 metams lygtinai. Teismas jam skyrė 6 mėn. viešųjų darbų ir 12 mėn. psichologo konsultacijas dėl buitinio smurto. Taip pat teismas uždraudė jam 5 m. artintis prie Rihannos arčiau nei per 100 jardų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis