Seksualumo kova „MTV Europos muzikos apdovanojimuose“

Šiandieniniai MTV apdovanojimai tapo kova tarp Katy Perry, Beyonce ir Shakiros. Kuri iš jų seksualiausia? Išdykusi Katy Perry ištisas savaites renginiui rinkosi drabužius, norėdama nustelbti savo išvaizda visas konkurentes.

Shakira „MTV Europos muzikos apdovanojimuose“ pasirodys auksiniu triko, o Beyonce - pikantiškai išryškins savo formas.

Vis dėlto Katy Perry nusprendė būti pati seksualiausia „MTV Europos muzikos apdovanojimų“ metu Berlyne.

Dainos „I kissed a girl“ atlikėja, kuri antrus metus iš eilės veda šiuos apdovanojimus, sakė: „Aš pabrėšiu tai, ką Dievas man davė. Dėvėsiu daug kostiumų, tačiau mažiau drabužių. Kostiumai bus nėriniuoti, su plunksnomis ir keliaraiščiais. Kai kurie drabužiai bus labai apnuoginantys kūną.“

2008 m. renginio metu Katy Perry dėvėjo 11 komplektų drabužių, įskaitant futbolo žaidėjos aprangą ir suknelę su karusele.

Ji iškišo galvą iš obuolio, pasirodė sėdėdama ant banano ir stovėdama ant dviejų vyšnių.

Katy sako: „Praėjusiais metais buvo daug vaisių, kičo ir linksmybių. Tačiau šiemet vaisiai - rūgštūs. Dabar viskas tamsiau ir seksualiau, praneša britų bulvarinis laikraštis „The Sun“.

Su Russellu Brandu susitikinėjanti K. Perry rinkosi kostiumus ketvirtojo dešimtmečio Lizos Minnelli muzikinio filmo „Kabaretas“ tema. Pastaruoju metu ji dažnai žiūri šį filmą.

Ji sakė: „Aš tiesiog prilipusi prie televizoriaus žiūriu Lizos dainų ir šokių pasirodymus. Nuo jos nusižiūrėjau makiažą ir tuos tamsius ketvirtojo dešimtmečio romantikos „virpuliukus“.

Jau vien Katy Perry pasirodymai neleis užmiršti MTV apdovanojimų. Tačiau Beyonce atskrenda į Berlyną ne tam, kad pralaimėtų seksualumo kovą.

Dainos „Sweet dreams“ atlikėjos pikantiška apranga bus sudaryta iš trijų atskirų, supintų juostų.

Beyonce turi didžiausią persirengimo kambarį naujoje Berlyno „O2“ arenoje ir yra didžiausia renginyje dalyvausianti žvaigždė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis