Jogos pamokos tavo namuose

Esi pasiryžęs užsiimti joga namuose, tačiau nė neįsivaizduoji nuo ko pradėti? Informacijos daug, tačiau nesi užtikrintas jos kokybiškumu? Nusiramink, mes tau padėsime ir patarsime.

Joga galima praktikuoti beveik bet kokioje situacijoje ir aplinkoje. Pradedantiesiems svarbiausia – ryžtas ir valia užsiiminėti joga.

Patarimai pradedantiesiems namuose

Pradėti užsiimti joga namuose kai kam gali pasirodyti milžiniškas iššūkis. Pirmiausia, prisiversti, antra – žinoti, kaip tinkamai atlikti pratimus, o juk tai geriausiai gali patarti treneris. Tačiau yra ir privalumų – individualus grafikas, visiška ramybė, tau prieinamas jogos treniruočių tempas. Svarbiausia žinoti, kad joks jogos mokytojas už tave nepajus, kas tavo kūnui yra geriausia, tinkamiausia ir reikalingiausia.

1. Nusistatyk tikslus

Nusistatydamas lengvai įgyvendinamus tikslus, kaip pavyzdžiui, per kelis mėnesius išmokti naują, iš pradžių atrodančią labai sudėtingą jogos pozą, tikrai motyvuoja. Gerai apmąstyk savo dienotvarkę ir nuspręsk, kada palankiausias dienos metas, kurį skirsi jogos pratimams. Svarbiausia, suprasti, jog kantrybė – būtina pasiekti rezultatų.

2. Nešiojamasis jogos kilimėlis

Praktikuoti jogą ant kilimo yra pakankamai sudėtinga, ypač darant balansavimo pratimus. Kilimas dažniausiai būna per daug minkštas, ar slidus. Todėl patariame įsigyti nešiojamąjį, būtent jogai pritaikytą kilimėlį, kuris ne tik sukurtas, siekiant geresnių jūsų jogos rezultatų, tačiau pritaikytas ir nepastovų gyvenimo būdą propaguojantiems, norintiems praktikuotis gamtoje ar tiksliai nesuderinantiems užsiėmimų grafiko jogos mėgėjams.

3. Mažiau gali būti daugiau

Nepamirškite, kad ne užsiėmimų ilgumas, skirtas kiekvieną dieną, o jūsų įsijautimas ir tikslus jogos pozų atlikimas yra svarbiausias jogos siekiamų rezultatų tikslas.

4. Jogos pozų atmintinė

Pačioje jogos užsiėmimų pradžioje bus tikrai nelengva prisiminti jogos pozų seką, todėl patariame jums patogiausiu būdu visa tai užsirašyti ir pasidėti taip, kad sportuojant būtų lengva pamatyti.

Jeigu užsiiminėjant joga, jums atsipalaiduoti padeda muzika, susidarykite savo garso takelį. Tokiu būdu jums bus lengviau orientuotis kiek laiko kokią pozą jūs atlikinėjate.

5. Patogi apranga

Drabužiai turi būti patogūs, leidžiantys odai kvėpuoti. Patariami lengvai aptemti, išlaikantys formą sportiniai marškinėliai, nes daugumoje jogos pozų jie gali nuslinkti ant galvos, vos tik palenkus galvą žemyn. Taip pat patariama dėvėti aptemtas, leidžiančias lengvai atlikti bet jokius judesius kelnes.

Dažniausiai jogos pratimai atlikinėjami basomis kojomis.

  • Keletas jogos pozų .
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis