Geriausias Matto Damono vaidmuo - „Informatorius!“

Mattas Damonas (39) sako, kad vaidmuo Steveno Soderbergho (46) filme „The Informant!" („Informatorius!") jam suteikė išskirtinai teigiamų įspūdžių.

„Tai geriausias man pasiūlytas vaidmuo. Paradoksalu tai, kad suvaidinti filme „Informatorius!“ buvau pakviestas seniai, tik teko laukti net 8 metus, kol sumanymas bus įgyvendintas", - sakė aktorius.

Seksualiausio pasaulio vyro titulą pelnęs aktorius prisimena, kaip 2001 m. ketvirtą kartą perfilmuojant juostą „Bornas: sunaikinta tapatybė" ir žlugus keliems kitiems filmams, nuotaika buvo sumauta: „Buvau toks nusiminęs. Beveik 9 mėnesius man niekas nepasiūlė jokio darbo. Ir štai paskambina S. Soderberghas ir praneša, kad turi man kai ką".

Mattas šįkart pasirodo neatpažįstamai pasikeitęs: plikę dengia dirbtiniai plaukai, styro ūsai ir kyšo specialiai šiam vaidmeniui prisiaugintas 15 kg antsvoris (tikras, ne grimo kūrinys).

Pasak kino kritikų, tai vienas stipriausių M. Damono vaidmenų, puikiai įkūnijančių sudėtingą personažą. Genijus, idiotas, pamišėlis, keistuolis ar kriminalinis nusikaltėlis? O gal visi viename...

Tokiais bruožais pasižymi Matto Damono sukurtas herojus Markas Whitacre'as. Jis dirba milžiniškame agrokoncerne, tapęs informatoriumi, išduoda darbdavius FTB agentams, o tuo pačiu metu sau iš įmonės slapčia susižeria 9 000 000$.

Įsipainiojęs į aukščiausio lygio aferą tarp FTB agentų ir savo įmonės bosų, jis netikėtai pradeda vadovautis visai kitokiais motyvais...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis