Pete‘ui Doherty buvo sustojusi širdis

Praėjusį mėnesį roko žvaigždei Pete‘ui Doherty sustojo širdis ir jis buvo prijungtas prie gyvybės palaikymo aparato, praneša dienraštis „The Sun“.

Spalio 12 d. Viltšyro grafystėje esančiuose savo namuose „Babyshambles“ dainininkas „apsinuodijo“ ir buvo skubiai nugabentas į ligoninę.

Svindono Great Western ligoninės gydytojai visą naktį stebėjo 30 m. P.Doherty sveikatos būklę. Atlikėjas buvo priverstas atšaukti koncertus Belfaste, Dubline ir Galvėjuje. Tuo metu jis teigė, kad koncertai buvo atšaukti dėl jo išsekimo.

„Jei aš nebūčiau buvęs prijungtas prie gyvybę palaikančio aparato, būčiau buvęs Airijoje. Bet mano širdis sustojo“, - tik dabar tikrąją priežastį įvardino atlikėjas.

„Tai buvo tikrai keistas įvykių posūkis“, - sakė atlikėjas.

Buvęs narkomanas, kuriam yra įmplantuoti implantai, kad jis nejaustų heroino ir kokaino vartojimo padarinių, teigia, kad jis buvo paguldytas į ligoninę ne todėl, kad piktnaudžiavo narkotinėmis medžiagomis.

„Matyt, pirmoji gydytojų mintis buvo, kad tai yra susiję su narkotikais, bet taip nebuvo – tai buvo kažkoks apsinuodijimas“, – „NME“ teigė P. Doherty.

„Kas nutiko? Na, aš nežinau, aš neprisimenu. Tuo metu aš galvojau, kad esu taksi vairuotojas, siūlantis nuvežti visus į „Elephant And Castle“. Aš trankiausi į sienas, imituodamas rankomis vairavimo judesius. Ir tada aš tiesiog <...> sustojau. Mano kūnas tiesiog sustojo“, - pasakojo dainininkas.

P. Doherty, kurį po neilgai trukusios viešnagės ligoninėje gydytojai paleido namo, pridūrė: „Gydytojai nerimauja dėl mano širdies plakimo dažnio“.

„Aš visada turėjau silpnoką širdį. Aš esu trapus, suprantate?“, - sakė atlikėjas.

Kitą mėnesį dainininkas tęs gastroles su „Babyshambles“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis