Interviu su filmo „Michealas Jacksonas. Pabaiga“ komanda

Po nepaprasto Michealo Jacksono dokumentinio filmo „Michealas Jacksonas. Pabaiga“ pristatymo, jaunimo portalas „TeenHollywood“ turėjo galimybę pakalbinti šio filmo režisierių Kenny Ortegą, muzikos vadovą Michealą Beardeną, choreografą Travisą Payne’ą, filmo prodiuserius bei artimus pop karaliaus draugus.

Jie visi dirbo su žymiuoju atlikėju. Nekantraujame išgirsti kvapą gniaužiančių faktų apie pop karaliaus gyvenimą ir darbą.

K. Ortega prisimena, jog Michealas be galo stengėsi surengti nepakartojamą paskutinįjį koncertą visiems savo fanams. Jis vis kartodavo: „Jei publika, po koncerto grįžusi namo, eis miegoti, vadinasi, mes pralošėme. Mes turime pasistengti, jog jie išliktų gyvybingi ir iki saulėtekio aptarinėtų šį renginį“. Pagrindinė koncerto mintis – padėka savo vaikams.

Pasitelkiant 3-D kino galimybes, nepakartojamą choreografiją bei triukus, filmo apie Michaelą komanda stengėsi žiūrovams parodyti, koks žmogus buvo Michealas už scenos ribų (repeticijų metu, užkulisiuose ir asmeniniame gyvenime).

Michealo Jacksono mirtis labai sukrėtė Kenny Ortegą: „Tada aš suvokiau, jog negaliu niekam kitam leisti prisiliesti prie dokumentinės medžiagos“. Jis pradėto it dėlionės detales dėlioti „Michealas Jacksonas. Pabaiga“ dokumentinį filmą.

Berengiant filmą, K. Ortega suprato, jog M. Jacksonas visai neketino nutraukti sceninės karjeros, jis tik siekė daugiau laiko skirti filmavimuisi bei darbui įvairiuose gamtos apsaugos projektuose.

„Michaelas labai daug dėmesio skyrė naujiems kino filmams, planuotiems sukurti apie jo karjeros kelią. Jis, po 50-ojo savo pasirodymo, norėjo sukurti filmą apie save. Mes aptarinėjome muzikos ir šokio elementų kupiną naująjį jo filmą „Legs Diamond“, mąstėme sukurti „Thriller“ 3-D ir kita“.

Paskutinysis Michaelo turas turėjo prasidėti Londone. Michealas Jacksonas norėjo surengti tikrai įspūdingą šou, kuris būtų skirtas ne tik jo gerbėjams ir jo vaikams, bet ir atkreipti visų dėmesį į gamtosaugines planetos problemas.

Michaelas buvo labai susirūpinęs žemės alinimu, senkančiais resursais, rūpinosi dėl ateities kartų išlikimo.

K.Ortega prisimena pop karalių kaip labai draugišką, bendradarbiaujantį, gerbiantį visus žmones, o svarbiausia, komandos žmogų.

K. Ortega prisimena, jog M. J. buvo itin susirūpinęs „Thriller“ 3D filmo kūrimu. Savo gerbėjams jis siekė sukurti 4-D vaizdą, pasitelkiant plačiausią kada nors naudotą ekraną, per kurį būtų rodomas filmas. Savo albumo gimtadienio proga jis planavo scenoje pastatyti tikrą ledo luitą.

Ne paslaptis, jog M. J. savo gerbėjų internetu teiravosi, kokias dainas jie norėtų išgirsti jo paskutiniojo koncerto metu. Jis ne tik teiravosi, bet visa savo esybe norėjo išpildyti jų norus. Dainininkas suprato, kad pildydamas gerbėjų norus turėtų koncertuoti 24 valandas be sustojimo.

Choreografas M. J. pasirodymams rinko geriausius šokėjus iš viso pasaulio – kandidatavo 7 tūkst. naujų talentų, iš jų pats pop karalius rinkosi, kuriuos priims į savo „šeimą“.

Filmo „Michealas Jacksonas. Pabaiga“ pasiruošimo koncertui filmuota medžiaga nebuvo skirta filmui. Ši medžiaga buvo skirta iš šalies pažvelgti į visus koncerto dalyvius ir koncerto organizavimo trūkumus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis