Tomas Kaulitzas iš „Tokio Hotel“ - teisme?

Vokietijos laikraštis „Bild" pranešė, kad Tomas Kaulitzas sės į teisiamųjų suolą. Davidas Jostas, grupės „Tokio Hotel" vadybininkas, paneigė gandus. Jo žiniomis, byla nebus keliama.

Galimos bylos priežastis – akivaizdus ginčas tarp Tomo (20) ir merginų gaujos, besivadinančios „Les Afghanes on Tour". Balandį mėgstančių veltis į ginčus merginų būrys išprovokavo ginčą su grupe „Tokio Hotel". Teigiama, kad vėliau Tomas jas užsipuolė.

Kaip rašoma „Bild", dėl to Hamburgo prokuratūra iškėlė bylą. Tomas turi nusiteikti teismo procesui, nes jis apkaltintas kūno sužalojimu.

Davidas Jostas komentuoja: „Paskutiniais mūsų turimais duomenims, teismo proceso nebus". Viena įvykio liudininkė apkaltino pačias mergaites ir dar iki dabar gina Tomo Kaulitzą.

Teigiama, kad šių metų balandį Tomas merginai trenkė kumščiu į veidą. Tai įvyko prie vienos degalinės. Tačiau dainininkas paaiškino, kad taip jis tik gynėsi. Mergina priklauso vienai persekiotojų gaujai iš Prancūzijos, jau kelis mėnesius persekiojančiai jų grupę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis