Beyonce sukūrė vardinius kvepalus

Beyonce su gerbėjais išbandė savo naujus kvepalus „Beyonce Heat“. R&B stiliaus atlikėja Beyonce, anksčiau buvusi Tommy Hilfighter ir „Armani“ kvepalų reklaminiu veidu, rugsėjį pasirašė milijoninį kontraktą su kvepalų namais „Coty“ ir netrukus pristatys savo naujuosius kvepalus.

Kvepaluose bus jaučiamos „raudonos vanilės orchidėjos, magnolijos, apelsinmedžio žiedų ir persiko natos“.

„Irreplaceable“ hito atlikėja jau surengė kelias kvepalų pristatymo sesijas, kur kartu su gerbėjais ji išbandė kvepalus ir klausėsi fanų atsiliepimų apie naująjį kvapą.

„Aš esu patenkinta. Aš jau kurį laiką dirbu su tuo. Viskas, nuo buteliuko dizaino iki pavadinimo ir reklamos idėjų, tai – aš. Kai aš įsipareigoju kažkam, aš darau tai 100 procentų“, - tinklalapiui Wwd.com teigė Beyonce.

Beyonce atskleidė, kad įkvėpimo, kuriant kvepalų pavadinimą ir pakuotę, ji sėmėsi iš savo pasirodymų. „Daugelyje mano pasirodymų naudojama ugnis, be to, raudona yra viena mano mėgstamiausių spalvų, kaip ir aukso. Taigi, mes sugalvojome padaryti, kad kvepalų buteliukas atrodytų tarsi degantis“, - dalinosi kūrybinio proceso detalėmis Beyonce.

„Beyonce Heat“ pasirodys parduotuvių lentynose 2010 m. vasario mėn.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis