Freida Pinto: garsi per vieną naktį

Nuo podiumo ant raudonojo kilimo – jau po pirmojo vaidmens. Su kaupu įgyvendinusi savo svajonę tapti aktore, buvusi manekenė Freida Pinto nė neketina sustoti.

Vos tik „Lūšnynų milijonierius" pasirodė kino teatruose – iškart sulaukė didžiulio susidomėjimo, ypač pirmą kartą matoma aktorė Freida Pinto. Jos įkūnyta Latika, pagrindinio veikėjo Džamalio meilė, su kuria jis buvo išskirtas vaikystėje ir kurios ieškodamas nuėjo ilgą ir net pavojingą kelią, auditoriją sužavėjo savo vidiniu žavesiu bei nežemišku grožiu. Kone per naktį niekam nežinoma buvusi manekenė iš Mumbajaus virto garsenybe.

Niekam nežinoma mergina atsiduria ant Raudonojo kilimo šalia tokių žvaigždžių kaip Angelina Jolie ir Kate Hudson – koks tai jausmas?
Iki galo to dar nesuvokiu, nes vis tebemėginu suprasti, kas įvyko. Man visa tai panašu didžiulę gyvenimo pamoką: kovoji, kovoji – ir galiausia sulauki tokio atlygio kaip filmas „Lūšnynų milijonierius". Tas sutrikęs Džamalio Maliko žvilgsnis išlošus pinigų labai panašus į mano veido išraišką, kai žiūriu į garsenybes greta ant raudonojo kilimo.

Kaip buvęs modelis, gali šiek tiek paatvirauti apie savo asmeninį stilių? Kokie tavo drabužiai tau patys mieliausi?
Pora džinsų ir puošnūs patogūs marškinėliai, juoda nėriniuota palaidinė. Šią aprangą derinant prie aukštakulnių galima lengvai susikurti nepriekaištingą įvaizdį kiekviena proga.

Ar kaip tik taip apsirengusi geriausiai jautiesi?
Kur nors eidama renkuosi batus žemesne pakulne – aukštakulniai tada lieka namie, nes jie greitai nuvargina kojas. Kad ir kokios geros kokybės jie būtų, kad ir kokios patikimos firmos, vis tiek tai - aukštakulniai! Po kiek laiko blauzdos, pėdos ir keliai tampa tarsi išprievartauti.

Kokį dalyką apie grožį tau padėjo suprasti karjera?
Kad kiekvienas jį supranta savaip, tačiau pasitikėjimas savimi ir natūralumas lemia labai daug!

Koks tavo mėgstamiausias grožio ritualas?
Nuolat naudoju veido odos prausiklius bei drėkiklius, grožio procedūrų poveikį sutvirtinu mažiausia 3-4 litrais vandens per dieną bei gausybe šviežių vaisių ir daržovių.

Kokios savo grožio paslapties nesi atskleidusi?
Neturiu jokių paslapčių. Atlieku tam tikras grožio ir kūno puoselėjimo procedūras, mielai jas rekomenduočiau ir kitiems. Burokėlių ir morkų sultys – puikus būdas išvalyti iš organizmo toksinus ir suteikti odai sveiką išvaizdą. Šveičiu odą glikolio rūgštimi, atlieku mikrodermabraziją. Reguliariai mankštinuosi, nes judėjimas padeda atsikratyti streso. Mėgstu pasilepinti masažu.

Kas tau teikia pasitikėjimo savimi?
Žinojimas, kas esu ir kas yra mano stiprybė bei silpnybės. Pasitikėjimo savimi teikia pasirengimas nuolat kovoti su savo silpnybėmis.

Ką tau reiškia grožis?
Būti gražiam, vadinasi, patogiai jaustis savo kailyje ir maloningai priimti daugybę nuostabių dalykų, kuriais buvau gyvenimo apdovanota.

Dabar pakalbėkime apie vaikinus. Laikaisi kokių nors pasimatymų taisyklių? Tarkim, mergina gali pirmoji skambinti vaikinui ar turi laukti jo skambučio?
Manau, abu variantai įmanomi. Juk gyvename dvidešimt pirmajame amžiuje.

Kad ir kaip ten būtų, begalė merginų juk vis tiek drovisi žengti tą pirmąjį žingsnį.
Manau, visada galima tą žingsnį žengti labai elegantiškai ir protingai. Tačiau aš nesu nusistačiusi jokių taisyklių, kada ir kas turėtų imtis iniciatyvos - vaikinai ar merginos. Tiesą sakant, kartais merginos aktyvumas būna ganėtinai seksualus.

Bučiuojiesi per pirmąjį pasimatymą? Sakei, kad nesilaikai taisyklių, bet...
Taip, jei tau patinka ką nors daryti, tai ir daryk... Tačiau aš esu iš tų, kuriems labiau prie širdies principas „palaukim ir pamatysim".

Kokių savybių tikiesi iš potencialaus partnerio?
Manau, turi derėti viskas po truputį. Vaikinas turėtų būti linksmas, tačiau privalo jausti, kur ir kada krėsti pokštus. Žmogaus sieloje turi vyrauti pusiausvyra. Negaliu būti su ištisai tarškančiu nuoboda. Lengvai pakvaišęs ir nebijantis būti savimi šalia manęs – toks tipažas man patinka. O vaikinas, kuris pernelyg stengiasi, neriasi dėl manęs iš kailio, truputį baugina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis