Pozuok kaip žvaigždė

Joms nereikia nė Photoshop'o: liaunas liemuo, ilgos kojos, balta šypsena ir spindinčios akys. Manai tai įgimta, o tau nelemta nuotraukose atrodyti pritrenkiančiai. Nieko panašaus! Žvaigždės tiesiog žino kelias gudrybes kaip pozuoti. Pavyzdžiui, Victoria Beckham nuotraukose visuomet stovi identiškai.

Jei fotoaparato objektyvas atsisuko į tave, nesigūžk. Ištiesk nugarą ir viršutinę kūno dalį pasuk šiek tiek šonu. Atrodysi lieknesnė ir didesne krūtine.

Rankų jokiu būdu nekryžiuok nei priekyje, nei nugaroje. Atrodysi arba supykusi, arba kukli kaip vienuolė. Savimi pasitikinčios merginos rankomis įrėmina juosmenį. Gali sulenkti tik vieną ranką, o kitą palikti tiesiai. Tik jokiu būdu negniaužk kumščio. Plaštaką dailiai ištiesk.

Didžioji žvaigždžių stovėsenos paslaptis – kojose. Pažiūrėk, visos be išimties pozuodamos visą kūno svorį perkelia ant vienos kojos. Kitą koją dėliok pagal nuotaiką ir progą. Jei renginys solidus ir rimtas, laisvą koją kiek sulenktą pastatyk į priekį. Seksualiai atrodysi koją ištiesusi į šoną. Jei nori žaismingumo ir mergaitiško žavesio, koją kryžiuok priekyje.

Galvos nekelk aukštai – žandai ir smakras atrodys gigantiški. Geriau kiek nuleisk smakrą, truputį pakreipk galvą į šoną ir žiūrėk tiesiai į objektyvą. Pamatysi, koks įspūdingas bus žvilgsnis!

Veido mimiką pasitreniruok prieš veidrodį. Gal dabar ir atrodys labai juokinga, bet vėliau džiaugsiesi nuotraukomis. Tik niekada nebandyk pūsti lūpų ir nutaisyti seksualų žvilgsnį ekspromtu. Jo reikia pasimokyti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis