Bjaurūs garsenybių įpročiai

Cigaretės, alkoholis, narkotikai – trijulė sugadinusi sveikatą ir karjerą ne vienai garsenybei. Bet šį kartą nekalbėsime apie mirtinas priklausomybes. Tik apie nekaltus, bet neestetiškus žvaigždžių įpročius.

Cameron Diaz, Britney Spears, Lindsay Lohan ir Fergie kramto nagus. Ne kartą su pirštu burnoje jas užklupo paparaciai. Maža to, nespėjusios prieš premjerą apsilankyti pas manikiūro specialistę demonstruoja kruvinus pirštų galiukus. Šis įprotis ne tik nemalonus žiūrėti, bet ir kenkia nagams. Jie praranda savo išvaizdą, plonėja, trupa.

Kramtyti gumą galima. Po valgio, galbūt, net ir sveika. Tačiau labai nemandagu kalbant su kitu žmogumi ar oficialiame renginyje. O dainininkės Adele ir Britney Spears nesikuklina atvirai kramtyti gumą net pozuodamos ant raudonojo kilimo.

Per daug saulėje kepinama oda greičiau sensta, jai gresia odos vėžys. Tamsią odą mėgstanti Christina Aguilera rado pakaitalą – savaiminio įdegio kremą. Anksčiau jai kompaniją palaikė ir stilingoji Victoria Beckham. Tačiau panaudojus jo kiek per daug oda tampa nenatūraliai oranžinė. Dar prasčiau atrodo, jei plaukai nubalinti peroksidu.

Nuotraukose trapia mergina atrodanti Keira Knightley yra tikra keikūnė. Jei kas nepatinka, ji gali apdovanoti triaukščiais keiksmažodžiais. Toks įprotis garbės nedaro niekam. Tuo labiau, jei nori padaryti kam gerą įspūdį.

Holivudo gyventojai pamišę dėl jaunystės ir grožio. Dažnas keliautojas stebisi, kad merginos Los Andželo gatvėse vienodai gražios. Visai nekeista, kad plastinės chirurgijos pažadams neatsispyrė visa eilė aktorių. Štai Heidi Montag yra pasitobulinusi kone visas kūno vietas. Tik visai neseniai ji pripažino, kad jaučia priklausomybę savęs grąžinimui. O Melanie Griffith vyras pagrasino skyrybomis jei ši nesiliaus kasmet gultis po skalpeliu.

Neseniai išsiskyrusi su Tomu Cruise'u Katie Holmes jau seniai garsėja kaip pirkimo maniakė. Ji perka daug ir viską – sau, savo dukrai, tėvams... Kone kasdien pasirodo jos nuotraukos su pilnomis rankomis pirkinių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis